fbpx
Життя

Вона вигнала чоловіка-зрадника, якого двічі спіймала на гарячому, а потім щастя постукало в її двері

З Ларискою, вона же Лара, ми не бачилися кілька років, і випадкова зустріч дуже обрадувала нас обох. Щоб спокійно поспілкуватися, влаштувалися за столиком в кафе.

– Ну, розповідай, як ваше з Володею життя? – я точно пам’ятала, що після закінчення технікуму Лара вийшла заміж за свого хлопця, з яким вона зустрічалася кілька років.

– Ми розлучилися рік тому, – відповіла Лариса, але, судячи з її щасливого обличчя, це нітрохи її не засмучує.

– Ти ж, начебто, наpoдила дочку? – не здавалася я.

– Так, ми ходимо в ясла вже. Вона у мене вся ділова, в групі всіх хлопчиків виховує, – пожартувала знайома.

– А як з особистим життям зараз? Зустрічаєшся з кимось?

– Я заміж вийшла знову, – розсміялася вона.

– І як він?

– Пам’ятаєш Льошку? Ось за нього, – приголомшила вона мене фразою, яку я ніяк не очікувала почути.

Льоша залицявся до Лариси майже з перших місяців нашого навчання. У технікумі він ходив за дівчиною по п’ятах. Можливо, саме це і відштовхнуло Лару в ньому. Вона давала йому зрозуміти, що на серйозні стосунки Льошка може не розраховувати.

Після її заміжжя хлопець взагалі зник з її поля зору. Потім Ларису закрутив побут, сім’я, робота. Проблеми з чоловіком почалися майже одразу. Володя затримувався на роботі, перестав приділяти увагу Ларі. Дівчина запідозрила недобре і не помилилася. В один із днів вона побачила, як її чоловік підвіз на машині якусь жінку на сусідню вулицю, вийшов відкрити їй двері, а потім поцілував у губи. Така поведінка відкрила очі Ларі, ввечері їх пару чекала серйозна розмова.

Коли Лариса оголосила про розлучення, чоловік розлютився, накричав на неї, одягнувся, і пішов, грюкнувши дверима. Його не було кілька днів. Дівчина вже зібрала речі колишнього, але він заявився до неї з букетом і почав благати на колінах пробачити його помилку. Вона довго опиралася, але здалася і погодилася спробувати відновити стосунки.

Через рік наpoдилася маленька Анжеліка. Лариса була щаслива, цей клубочок дарував їй бурю емоцій. Чоловік знову віддалився і почав пропадати вечорами. Лара вже розуміла, що він знову зірвався і загуляв, але вирішила, що зараз вона не готова до розриву. Дівчина сподівалася, що батьківські почуття переважать, і він одумається.

Минали місяці, нічого не змінювалося. Одного разу вночі чоловік не прийшов ночувати. Лара зібрала його речі і поставила біля вхідних дверей, вона не хотіла бачити більше чоловіка.

На ранок блудний чоловік знову з’явився з квітами і почав просити дружину про прощення. Цього разу вона навіть не моргнула оком, а просто виставила його сумки в коридор і вказала на двері. Володі нічого не залишалося робити, як піти з цього будинку назовсім.

Пролунав дзвінок у двері. Лара подивилася у вічко і побачила величезний букет червоних троянд. «Пора закінчувати цю клоунаду», – подумала вона. Дівчина була впевнена, що це знову Володя повернувся спробувати долю з прощенням.

– Я ж сказала, забирайся звідси, – прокричала Лара, відкриваючи вхідні двері.

Читайте також: Молоді танцювали свій перший шлюбний танок, а мати плакала і подумки згадувала бiдoлaшнoго Василя, якого зустріла в потязі

– Я перший раз це чую, – відповів їй знайомий голос.

Дівчина застигла.

– А ти тут яким вітром?! – не повірила вона своїм очам.

Льоша широко посміхався і простягав їй букет. Лара взяла квіти і запросила гостя зайти на чай. Розмова затягнулася на кілька годин. Льоша познайомився з маленькою Анжелікою і навіть встиг з нею подружитися.

Лариса мила посуд і поглядала на сюсюкання хлопця з її донькою. І тут вона розгледіла в ньому справжнього чоловіка. Як Лара раніше не помічала його чудову доброту і любов. Вона зрозуміла, що може відповісти, нарешті, на його залицяння.

You cannot copy content of this page