fbpx

“Вона завжди гуляла, ти на роботу, а вона по мужиках”: Дениска, хлопчик 10 років, опинився в дитячому будинку. Мама Дениса зaгuнyла рік тому, на курорті, хлопчик залишився з татом і бабусею

Бабуся і дідусь з маминого боку жили в іншому місті, на іншому боці карти, вони навіть не змогли приїхати проводити дочку в ocтанню дорогу. Дениска залишився один з татом, а через місяць вони переїхали до бабусі, тому що так зручніше. Денис буде під наглядом та й проблем менше, бабуся приготує поїсти, прибере і випере. Джерело

А незабаром бабуся стала вечорами чіплятися до тата з питаннями:

-Тобі не здається, що Денис ні краплі на тебе не схожий?

-Мамо, що ти говориш? Він схожий на Ольгу!

-Але Ольга брюнетка, а Денис блондин!

-Мамо, я до 15 років був блондином, може Дениска теж потемніє?

-Ні, він не потемніє!

-Синку, Ольга завжди гуляла, ти на роботу, а вона по мужикам!

-Мама не говори дурниць, Оля теж працювала!

-Ні, вона тобі не говорила, а я точно знаю, вона гуляла!

У такому ж дусі, це тривало майже півроку, незабаром і тато став придивлятися до сина, ну дійсно ні краплі не схожий, навіть комплекція інша. Щоб зробити аналіз ДНК у тата, мабуть, розуму не вистачило чи бабуся вирішила навіщо гроші витрачати, якщо і так все видно.

Тато вирішив просто: немає дитини – немає проблем і віддав його в дитячий будинок. Хлопчик 10 років прожив у родині, 9 з них з люблячою мамою і рік з татом, яким Дениска пишався і дуже сильно любив, він хотів вирости і стати як тато, але тато його зрадив.

На щастя хлопчик в дитячому будинку не надовго затримався, як тільки змогли зв’язатися з його бабусею і дідусем по мамі, вони тут же прилетіли, оформили опіку над хлопчиком, приїхали до батька Дениса і взяли кілька волосин, здали аналіз ДНК і отримавши його полетіли назад. Через кілька днів вони відправили батькові результати аналізу з невеликим листом:

Читайте також: Мої батьки поїхали на заробітки, коли мені не було навіть року. Я жила в достатку і розкидалась їхніми євро, але в один день життя зіграло злий жарт

-Так Валеро, ми від тебе такого не очікували, ми були впевнені, що ти не кинеш Дениса, адже це єдине що залишилося від Олечки. А ти вчинив як боягуз, просто віддав дитину і все, мамі своїй переказуй величезний привіт! Ах да, як бачиш за результатами тесту, ти батько Дениса, а так як ти від нього відмовився, ти більше не маєш на нього ніяких прав! А тепер наостанок, Ольга дуже добре підняла свій бізнес, у неї з’явилися маленькі магазинчики по всій країні і не тільки, спадкоємець Денис! Прощавай наш колишній зять!

Денис був радий знову опинитися в сім’ї, він зрозумів, що не хоче бути як тато, а хоче бути як дідусь, авіаконструктором, а ще як бабуся, таким же добрим і дбайливим. Денис часто згадує про маму, йому її дуже сильно бракує. Про тата він вже майже забув, він ні чого слухати про нього не хоче.

You cannot copy content of this page