Вони були одружені 5 років. Дружина розпустилася – стала повною, носила вдома бігуді і рваний халат. До того ж ще і не обтяжувала себе домашніми турботами – вдома завжди були бардак і товстий шар пилу на полицях. І ось чоловік не витримав

Повні, целюлітні, ледачі дами, яких всі навколо лякають тим, що якщо вони не почнуть терміново худнути і приводити себе в порядок, то їх кинуть чоловіки – розслабтеся! Зараз я розповім вам історію про те, як один мій знайомий кинув свою погану у всіх відносинах дружину заради ідеальної дівчини, і що з цього вийшло.

Вони були одружені 5 років. Дружина розпустилася – стала повною, носила вдома бігуді і рваний халат. До того ж ще і не обтяжувала себе домашніми турботами – вдома завжди були бардак і товстий шар пилу на полицях. Готувала вона, звичайно, добре, але від цього готування її ж ** а ставала все більше і більше з кожним днем.

Чоловік не витерпів. Подякував Всесвіт за те, що вони не встигли обзавестися дітьми і зважився на розлучення. Свіжорозлученого чоловіка відразу ж оточили дівчата всіх мастей, що не дивно, адже кожна перша хоче мати сім’ю, навіть якщо намагається переконати всіх в зворотному. Не довго похолостякував і чоловік знову одружився.

Нова дружина викликала заздрість колег, друзів та інших жінок, і змушувала сильно напружуватися покинуту колишню, адже нова дружина була молодшою, стрункішою і ефектнішою, ніж вона. А чоловік був задоволений. Нова дружина ще й господинею виявилася вище всяких похвал.

Але минув рік з моменту їхнього весілля. Бачила я цього чоловіка не так давно – ні натяку на щасливий шлюб не побачила я на його обличчі. Як з’ясувалося, вже через знайомих, бо сам він таке все одно б не сказав – дружина вже півроку безпробудно потягує чарчину. Він не відразу зрозумів, що у неї залежність. Думав, просто тусовщиця. Спочатку посиденьки були щоп’ятниці, потім і в п’ятницю, і в суботу. Потім неділя додалося. Потім і посеред тижня став помічати за нею це.

Дівчина молода, тому сліди зловживання поки не так помітні, але проблема є і дуже серйозна. Друзі кажуть, що він шкодує, що пішов від першої дружини, не знає, як вчинити. Колишня ж його, зрозуміло, тому не чекає. Вона привела себе в порядок, думала, що вдасться повернути чоловіка, але поки займалася собою, до неї встигли прилипнути парочка шанувальників, і вона зрозуміла, що колишній їй вже не потрібен.

Я думаю, що і правильно. Хотів «хорошу» дружину – нехай радіє знахідці.

Фото ілюстративне спеціально для сторінки Особлива