Вони давно розлучені, а доньку від чоловіка Ліля наpoдила вже мешкаючи з іншим чоловіком. Але один телефонний дзвінок перевернув усе життя

Вони давно розлучені, а доньку від чоловіка Ліля наpoдила вже мешкаючи з іншим чоловіком. Але один телефонний дзвінок перевернув усе життя.

Ліля і Вадим одружилися молодими, обом навіть 20 не було. Зате любофф. Одружилися. Молодо-зелено.

Батьки виділили молодим кімнату в гуртожитку, самі взяли квартиру в іпотеку і з’їхали. Молоді практично відразу зіткнулися з побутовими проблемами. Почалися сварки. З кожним разом конфлікти ставали все сильніше. Бився посуд, летіли прилади, рвався одяг. Так і прожили молоді 2 роки. Але незабаром Ліля не витримала і подала на розлучення. Джерело

Вже через місяць Ліля дізналася, що вaгiтна, але повертатися до чоловіка не хотіла, але про дитину сказати все ж довелося, оскільки одна вона б все одно малюка не потягнула.

Вадим цю новину сприйняв як шанс помиритися з дружиною, але дівчина відразу дала зрозуміти, що нічого не вийде, та й будучи на 5 місяці вaгiтності, вона познайомилася з іншим чоловіком, якого факт вaгiтності його подруги не збентежив, чого в житті не буває, а ось любов це рідкість. А він щиро вважав, що покохав Лілю. Вони відразу стали жити разом.

Коли дитина з’явилася на світ, колишній чоловік періодично відвідував їх, в основному щоб передати гроші та іграшки, ну і глянути одним оком на дочку. Це звичайно не подобалося чоловікові Лілі, але дівчина постійно згладжувала гострі кути. Вже в 3 роки Ліля віддала доньку в дитячий сад. Звідти її періодично на вихідні забирав батько. Так і жили.

І ось одного разу Вадим не забрав дочку з саду і їй вже о восьмій вечора зателефонувала завідувачка. Ліля покрилася холодним потом «як же так, одна дівчинка?!» Вона понеслася в дитячий сад і, забравши дитину, подзвонила колишньому чоловікові. Трубку ніхто не взяв. Вона зла ходила по квартирі. Цивільного чоловіка теж вдома не було, затримувався.

Через годину їй подзвонили. Колишній чоловік. Вона взяла трубку і відразу стала пред’являти претензії. Після того як вона закінчила, на тій стороні трубки спокійний чоловічий голос повідомив їй, що колишній чоловік потрапив в авapію і зараз лежить у кoмі. Ліля відчула, як їй стало погано, полилися сльози.

Вона думала їй давно на нього плювати. Але виявилося ні. Вона неспокійно метушилася.

Коли прийшов співмешканець, вона залишила дівчинку з ним і поїхала «по справах». У лікарні їй віддали його речі, серед яких був і телефон, а там oстанній вихідний виклик «Кохана». Це вона. Ліля розплакалася, вона раптом зрозуміла що до цих пір любить чоловіка. Що все це банальні емоції та їх розлучення — це помилка молодості.

Читайте також: Підійшовши до дверей квартири, я почула крики сестри: – Поки не зробиш дарчу, годувати тебе ніхто не буде! Повзи назад до себе в кімнату!

Вона тиждень доглядала за чоловіком, поки він не прийшов до тями. Вадим був дуже щасливий побачити Лілю поруч. І перше, що він сказав «я цей вогник в очах твоїх бачив тоді, у день весілля». Ліля поцілувала чоловіка. Вони більше не розлучалися. З співмешканцем вона розійшлася, при сварці з’ясувалося, що жив він з нею тільки через житлоплощу.

Ось так буває в житті. Не було б щастя, та нещастя допомогло. Все-таки народні прислів’я…є в них істина.