Вони можуть багато. Такі типажі жінок здатні підкорювати чоловіків з першого погляду

Деякі дівчата йдуть на всі хитрощі, які тільки можна вигадати, щоб залучити чоловіків. Іншим же для цього достатньо лише подивитися у бік хлопця, що цікавить, — і справа зроблена. Психологи розібралися в причинах такої несправедливості і виявили п’ять типів жінок, які притягують до себе залицяльників наче магніт.

Незвичайна красуня

Найочевидніший тип – дівчата, які відрізняються зовнішньою красою. Але не звичною класичною, яку у глянцевих журналах можна побачити під густим шаром фотошопу, а оригінальною. У таких дівчат зазвичай є якась особливість, яка притягує погляд. Причому до потенційних кавалерів ці красуні ставляться досить холодно — вони просто не вірять у їхній щирий інтерес. У юності такі дівчата, швидше за все, були бридкими каченятами і до уваги протилежної статі не звикли. Зате тепер розцвіли — і зараз увесь світ біля їхніх ніг.

Стильна дама

Ці дівчата зазвичай дуже привабливі, але не через природні дані — свою красу стиляги створюють самі. Вони одягаються зі смаком та в курсі всіх останніх модних тенденцій. Чарівності таких жінок не можна протистояти. Найчастіше серед їхніх залицяльників не тільки однолітки, а й молодші хлопці, для яких така стильна жінка виглядає королевою.

Ділова леді

Ці дівчата в ділових костюмах відрізняються строгістю і чіткістю поглядів, які будять у чоловіках таємні бажання. Хтось вважає, що такі леді найкраще підготовлені до дорослого сімейного життя та стануть вірними супутницями. А в комусь прокидається інстинкт хижака — у розумінні чоловіка він зможе завоювати цю крижану королеву та відвернути її від роботи, що ще нікому не вдавалося. До того ж багатьом хлопцям цікаво, чи холодні ці красуні за зачиненими дверима, коли ніхто не бачить.

Романтична дівчинка

Поруч із такою дівчиною чоловік завжди відчуває легкість та позитив, а наївний погляд обраниці на життя пробуджує в ньому бажання захищати. Романтичні особи нерідко носять сукні, що підкреслюють фігуру, та природний макіяж. Найчастіше вони перефарбовуються в блондинок, що лише додає невинності образу. Ці дівчата дуже легкі на підйом, люблять спілкуватися і веселитися, а тому завжди оточені хлопцями — і не всі хочуть залишатися друзями.