fbpx

Вони є у кожному будинку: 3 рослини-вaмпipа, які здатнi завдати шкоду

Кімнатні рослини – супутники багатьох міських жителів. Вони відмінно очищають повітря і насичують його киснем. Але мало хто знає, що є рослини, здатні висмоктувати з вас енергію!

Будь-які живі організми вбирають і діляться енергією. Не виняток кімнатні рослини. Але до деяких з них краще поставитися з максимальною обережністю

Орхідея
Ця красива квітка на піку своєї популярності. Невибаглива у догляді, цвіте майже цілий рік. Вона поселяється в спальні, щоб радувати око. І в цьому головна помилка. Справа в тому, що в нічний час ця квітка проявляє активність – вбирає енергію. Якщо у вас в спальні стоїть орхідея, ви можете відчувати після ночі втому і недосип. Не варто орхідеї визначати місце на смітнику. Поставте її в залі або на кухні, де йдуть самі жваві суперечки, і ви побачите, як скандали зійдуть нанівець.

Монстера
Красива рослина з величезними зеленими листками. Монстера, вона же мoнстp, вона же сильний енергетичний вaмпiр. Настільки сильний, що, не знаходячи достатнього підживлення, гuне. Ви помічали, як ця квітка розростається в офісах і бібліотеках. Причому, харчується ця рослина і позитивними, і негативними емоціями. Хто працює поруч з цією квіткою нерідко відчувають себе після робочого дня «як вичавлений лимон».

Папороть
Частий гість у міських квартирах. Це найдавніша рослина, якій понад 70 млн. років знає толк у вaмпipизмі. Не дарма він пережив багатьох своїх побратимів. Папороть поїдає велику кількість енергії. Щоб зменшити від нього шкодy, ставте біля телевізора або комп’ютера.

Джерело.

You cannot copy content of this page