Вони з відразою переглядали свої весільні фото, а потім за рік схудли так, що не можливо впізнати. Як виглядає дівчина, яка одягла весільну сукню розміром 7XL і схудла(фото)

Після укладення шлюбу багато пар стають лінивими, перестають займатися спортом і стежити за своїм зовнішнім виглядом. А коли у подружжя однакові уподобання в їжі, залишатися в формі ще складніше.

Австралійка Шантель Флемінг, зустріла свого майбутнього чоловіка Гранта, коли вона вже важила 130 кг, а він — 172 кг.

Хоча вони не були задоволені своєю зовнішністю, їм подобалося обідати в фаст-фуді та пити газовані напої.

Коли пара узаконила свої стосунки, їх вага досягла неймовірної величини. Нареченій довелося купити весільну сукню розміром 7XL.

А після початку співжиття проблеми з їжею загострювалися. Подружжя часто замовляли їжу до дому по два рази в день. Їх раціон в основному становив вуглеводну їжу, солодощі та батончики.

Читайте також: Алінка в мороз, босоніж і в одній піжамі опинилась на вулиці, а мати слідом кричала: “Забудь, що у тебе є мати і дім! Будь ти проклята, все життя мені споганила”

Коли зайва вага вже почала істотно отруювати життя Гранту і Шантель, вони, нарешті, зрозуміли, що більше не можуть продовжувати йти по такій слизькій доріжці.

Пара перенесла опеpaцію на шлyнку і почала дотримуватися дієти та фізичної активності. За один рік їм вдалося скинути в цілому 122 кілограми!

Зараз подружжя практично невпізнавані. Молоді люди задоволені своєю зовнішністю і вирішили відтворити фотографії свого шлюбу.

Ця пара є прикладом для всіх. Вони показали, що знають, як змінити своє життя у важкі часи, і підтримали один одного!