fbpx

Вони занадто кохають: володарки цих імен часто принижують себе, коли мають справу з чоловіками. Вони шукають їхньої уваги та ласки, хоча стосунки приносять їм лише біль

Володарки цих імен ставлять чоловіків на п’єдестал і дозволяють їм погано ставитися одне до одного. Вони борються за своє кохання, хоча воно того зовсім не варте.

Жінки, які мають ці імена, часто принижують себе, коли мають справу з чоловіками. Вони шукають їхньої уваги та ласки, хоча стосунки з ними приносять їм лише біль.

Володарі цих імен завжди відчувають до чоловіків набагато сильнішу симпатію, ніж та, яку вони від них можуть отримати. Вони мріють про стосунки з емоційно недоступними партнерами і обманюють себе, що одного разу їм вдасться завоювати справжнє кохання. Хоча вони через них страждають, не можуть піти. Вони залежні від болю.

Жінки з цими іменами утворюють токсичні стосунки:

Наталя

Вона майже весь час фантазує про коханого чоловіка і зовсім не помічає, що в її житті є інші важливі справи. До партнерки чоловік мрії ставиться прохолодно і думає про своє майбутнє в контексті своєї особистості, а вільний час проводить в чужій компанії і зовсім не пам’ятає про неї. Коли це нарешті потрапляє в реальність, вона сильно страждає.

Віолетта

Вона робить вигляд, що не бачить свого коханого, який фліртує з багатьма жінками одночасно. Хоча вона добре усвідомлює, що закохалася в типового гравця, вона вирішує бути йому вірною. Він сподівається, що глибина її почуттів переконає його відмовитися від холостяцького життя і почати серйозні стосунки. Вона багато разів розчаровується, але не збирається здаватися.

Агнеса

Це повністю залежить від примх чоловіка. Він вирішує майбутнє стосунків, тому може регулярно змінювати свою думку і йти. Агнеса вміє вірити кожній його брехні. Партнер ніколи не повинен нічого їй пояснювати. Коли вона нарешті дізнається, що її довго обманювали, через короткий час вона все прощає і благає свого коханого не кидати її.

You cannot copy content of this page