fbpx

Вони здатні на все, суперечка з ними – марна справа: головні негідники знаків Зодіаку

Терези

Хитрий маніпулятор. Відіграє роль безкорисливого друга та милосердного товариша. Готовий простягнути руку допомоги кожному. Після цього не забуде пред’явити «рахунок» за надані послуги. Знавець людської психології. Майстерно розпізнає вразливі місця співрозмовника і користується його слабкістю з корисливою метою. Має невгамовну тягу до багатства. Заради фінансового благополуччя готовий зрадити найближчих. Відноситься до людей, як до маріонеток. З їхньою допомогою намагається збагатитися та втілити в життя амбітні плани.

Скорпіон

Підступний негідник. Не приховує, що далекий від ідеалу. Не намагається ховати свою сутність за показним милосердям. Прямолінійний, впевнений у собі та твердий. Безжально усуває конкурентів. Не прощає помилок і не дає поблажок. Вкрай розважливий, хитрий і розумний. Щоб реалізувати плани, майстерно плете павутиння з інтриг, пліток та таємних злочинів. Роздумує кожен крок і стежить за оточенням. Це дозволяє йому контролювати те, що відбувається, і заздалегідь виявляти незгідних з його думкою.

Діва

Логічний, прагматичний і передбачуваний. Строго дотримується правил і планує долю на довгі роки вперед. Життя для нього – шахова партія, де від кожного ходу залежить майбутнє. Практичний знак успішно бореться з емоціями і не дозволяє їм узяти гору. Це допомагає йому зберегти об’єктивність і досягати мети. Не витрачатиме енергію заради власної вигоди. Щоб досягти бажаного, непомітно усуне конкурентів на своєму шляху.

Телець

Неймовірний затятий. Готовий до останнього стояти на своєму. Суперечка з ним – марна справа. Щоб довести правоту, Телець піде на обман. Вкрай уразливий і ревнивий. Може почати перепалку через необережне висловлювання співрозмовника. Спілкування з ним – гірше за прогулянку мінним полем. Неможливо передбачити, як вчинить Телець наступної хвилини.

Овен

Дуже такий дратівливий знак. Заводиться за секунду та обрушує на опонента брудний потік звинувачень. Нескінченно впертий і амбітний. Бажає здобути владу та контроль над іншими. Заради цього йде головами, усуває конкурентів і нестримно критикує всіх, хто посміє з ним не погодитися. Схильний до необ’єктивності, оцінних міркувань і поверхневого відношення.

You cannot copy content of this page