Вoрoжіння у вечір проти Водохреща – саме час!

Кожна дівчина хоча б раз в житті вoрoжила на Водохреще. Існує багато способів дізнатися майбутнє, але перед Хрещенням сама церква дозволяє вoрoжіння, хоч і не схвалює їх.

Справа в тому, що вoрoжіння є чaклyнство в якомусь роді. У православ’ї це заборонено категорично, однак на Водохреща вoрoжити дозволяється, оскільки це є якоюсь поступкою, повагою до стародавніх традицій Русі, які з’явилися ще задовго до приходу на нашу землю православ’я. Так чи інакше, але 18 січня можна без докорів сумління повoрoжити на майбутнє або на кохання.

Вoрoжіння з дзеркалом

Це вoрoжіння на судженого. Дзеркала утворюють нескінченний коридор, коли стоять один навпроти одного. Спотворюється енергетичний фон, тому можна побачити те, що буде. Дзеркала можуть бути різних розмірів, але те, що ближче до людини, може бути маленьким. У будь-якому випадку, жорстких правил тут немає.

Вам необхідно сказати перед початком: «Суджений-ряджений, прийди до мене». Можна додати в кінці «повечеряти». Багато жінок та дівчат не раз відзначали, що когось бачили в задзеркаллі. Хтось впізнавав в людині чоловіка зі свого оточення. Вам необхідно зосередитися і не боятися нічого, тому що стpaх тільки спотворить бачення.

Між вами і дзеркалами потрібно ще поставити дві свічки, адже ритyал проводиться в повній темряві в водохресний святвечір. Штучного освітлення бути не повинно. Тільки вогонь. Будьте обережні з цим вoрoжінням, тому що воно недарма дозволено тільки в святвечір 18 січня. Воно нeбeзпeчнe, адже дзеркала здавна пов’язували з пoтoйбiчним свiтом.

Вoрoжіння із сірниками

Візьміть два сірники і вставте їх з боків сірникової коробки. Можна закріпити їх будь-яким зручним для вас способом, але так, щоб сірники були поруч і не лежали на поверхні, а дивилися вгору. Вони символізують вас і вашого обранця.

Запаліть сірника і подивіться, що станеться. Якщо вони вигнуться всередину один до одного, то вас чекає вдале спільне життя і кохання. В іншому випадку нічого не вийде. Коли один сірник відвертається і дивиться в інший бік, це означає, що почуття будуть невзаємні, можливі зради.

Вoрoжіння на папері

Читайте також: У ніч проти Водохреща можна загадувати будь-яке бажання

Є два способи, причому ви можете скористатися відразу обома. Перший – це спалювання паперового листа. Загадайте людину і спаліть аркуш паперу, попередньо зім’явши його. Якщо лист згорить повністю, значить, все «вигорить». В іншому випадку вас будуть чекати неприємності, труднощі. Пам’ятайте про безпеку, тому запалюйте листок від свічки і кладіть його на тарілку. Вoрoжіння проводиться на самоті, вночі, ближче до півночі.

Друге вoрoжіння з папером – потрібно розрізати лист на три, п’ять або сім рівних частин і написати на кожному ім’я. Кожне ім’я – чоловік, який вам подобається. Шматки паперу кладуться під подушку, де перемішуються. Вранці потрібно витягнути не дивлячись – перший-ліпший листок вказує на вашого судженого. Можна залишити один шматочок порожнім, щоб додати варіант «ніхто».

Вoрoжіння по книзі

Вам знадобиться будь-яка книга. Попросіть людину, яка не знає, що ви вoрoжите, щоб він або вона загадали два будь-яких числа з діапазону від 1 до числа-номеру останньої сторінки і з діапазону від 1 до номера рядків на кожній сторінці. Далі ви вибираєте сторінку і рядок виходячи з отриманих загаданих чисел.

Читайте також: Водохресний Святвечір 18 січня: чого не можна робити

Читайте рядок і трактуйте його так, як вам ближче всього за змістом. Це вoрoжіння проводиться на гроші, на кохання і на майбутнє в цілому. Якщо текст рядка ніяк не в’яжеться з вашим майбутнім і його трактуванням, то просто вважайте, що вам не пощастило. На жаль, другої спроби тут немає. Це вoрoжіння можна назвати старовинним, але воно досить поширене в сучасному світі. Можна повторювати його раз на місяць, бажано, в Молодик.

Вoрoжіння на Водохреща – це старовинна традиція, яка зберігається і донині. Звичайно, вoрoжить вже набагато менше дівчат, тому що молодь відсторонюється від традицій і повір’їв. Незважаючи на це, все ще досить багато людей хоче знати своє майбутнє, тому вoрoжить на Святвечір, щоб змінити долю або дізнатися про неї більше.

Джерело.