Вознесіння 2020: коли і як святкуємо. Як правильно підготуватися до цього великого свята і що в жодному випадку не можна робити

В цей день Господь відкрив всім людям шлях до Раю. Намагайтеся робити добрі вчинки, робити близьким людям подарунки і нести в світ світло, добро, позитив. Хорошим духовним подарунком буде ікона Вознесіння Господнього.

Вознесіння вважається днем ​​завершального етапу низки великодніх свят. Після нього залишиться лише одне велике свято – Трійця. Вознесіння ж являє собою день завершення земного перебування Христа поруч з апостолами.

Відповідно до Писання, в день Вознесіння Ісус Христос нагадав учням про те, що світ в майбутньому очікує Друге пришестя. Остання зустріч Христа з учнями сталася в Єрусалимі. Після неї вони побачили світло і дві чоловічі фігури в ньому. Далі апостоли почули голос, який сказав їм: «Ісус прийде точно так же, як і йде зараз».

Цю подію можна трактувати як перехід Христа в повністю божественний стан, тобто невидиме для людських очей. Він більше не людина, відтепер він є частиною Святої Трійці: Отець, Син і Святий Дух.

Вознесіння завжди відзначається на сороковий день після Великодня, а це значить, що воно випадає завжди на четвер. У 2020 році це буде 28 травня.

28 травня можна відвідати церкву, якщо, звичайно, у вашому місті буде знятий режим самоізоляції. Ранкова служба за традицією буває яскравою і урочистою. На ній можна попросити Бога про прощення гріхів, про щастя своє і щастя своєї сім’ї. Якщо ви не потрапите в храм, що теж ймовірно через події 2020 року, то можна прочитати молитви вдома.

Посту 28 травня не буде. В цей двонадесяте свято можна пити і є все, що побажаєте. Найголовніше – не вживати багато алкоголю. В цілому це радісний і світле свято, в яке можна збиратися всією сім’єю і веселитися, радіти життю.

У цей день можна і навіть потрібно працювати. Ніяких заборон на роботу в городі або по дому немає. Намагайтеся правильно розподілити справи на духовні і мирські, щоб одне не заважало іншому.

Єдине, що не можна робити у Вознесіння – це поминати тих, хто відійшов, так як це не поминальний день. З іншого боку, багато хто вважає, що саме в цей день душі сходять з Небес, щоб побути зі своїми близькими.