fbpx

Вразливі місця жінки, про які вона має завжди пам’ятати

Жінці потрібно завжди пам’ятати про чотири своїх слабинки:

Про те, що їй весь час потрібно насичувати свій організм різними смаками і враженнями. Тобто активно займатися собою і вчасно смачно себе годувати.

Про те, що їй потрібно дозволити чоловікам про себе піклуватися. Вчитися просити про допомогу, покладатися на них – навіть якщо вони не з першого разу зможуть вчасно підставити плече. Все одно дати їм ще один шанс.

Про те, що їй потрібно перестати робити все самій. Перестати гасити хати і ловити коней. Перестати гpyдьми пробивати собі дорогу. Перестати боротися за якісь права. І навчитися гнучкості і плинності. У річки ж величезна сила. І сила ця саме в плинності.

Про те, що іноді її матеріальні бажання своїм буйним ростом заважають їй відчувати себе щасливою. І навчитися радіти тому, що вже є.

Читайте також: Всі красиві речі і подарунки мама ховала. І тільки після її смepті я отримала безцінний урок, відкривши пакунок з написом “на смepть”

Найважливіша збpoя, яка є у жінки, – це її природа. Тому що жінка своїм характером, своєю відданістю може змінювати навколишній простір і людей навколо.

Любляче віддане жіноче серце може з безвідповідального невдахи зробити справжнього героя. Прикладів тому маса. І воістину за кожним великим чоловіком завжди стоїть не менш велика жінка. Яка вірила в нього і надихала.

You cannot copy content of this page