Все частіше я став помічати, що мая Оксанка не байдужа до мого кращого друга. Тому залишив їх на 15 хвилин, а сам диктофон увімкнув. Ну все так, як я і думав

Є у мене дівчина Оксанка, ми знайомі рік і трохи більше ніж півроку живемо разом. Я знаю її довгий час, перш ніж ми вирішили почати стосунки, я довго вивчав її і придивлявся. В її очах я побачив жінку, з якою хочу створити сім’ю. Мені здавалося, що вона не така як інші, але останнім часом я почав помічати деякі зміни в її поведінці, які мені не подобаються.

Коли ми почали зустрічатися, я познайомив її зі своїми друзями. З більшістю з них вона поводиться круто, на рівних, має навіть упереджене ставлення, розмовляє з ними якщо тільки сама вважає за потрібне. Але з одним з моїх друзів вона стає абсолютно інша. Я буду називати його Андрій, так простіше. Коли ми зустрічаємося з Андрієм, вона поводить себе більш вільно, я звернув увагу, що вона навіть чекає таких зустрічей. Коли я говорю їй, що він прийде до нас в гості, вона двічі перепитає мене, коли саме він прийде – у Оксани відразу піднімається настрій вона чекає його.

Я дивлюся, як вона іноді спостерігає за ним, з такою неприхованою усмішкою, яка видає її симпатію до нього. Близько місяця тому, я вирішив перевірити їх, запросив його додому подивитися нову гру, і коли він прийде, піти в магазин один. Моя ідея полягала в тому, щоб залишити їх наодинці і дізнатися, що вони скажуть одне одному, поки мене не буде. І оскільки у мене є диктофон, на який можна зробити запис, я вирішив включити його.

Засунув диктофон під диван. Я їм сказав: «Мені треба зганяти в магазин, тому що закінчуються цигарки», – і пішов. Вирішивдати їм більше часу залишитися наодинці, я подзвонив своїй подрузі і сказав, що в цьому магазині немає потрібних і я піду в інший (який знаходиться набагато далі, приблизно 15 хвилин пішки).

Коли я повернувся, вони спокійно сиділи на дивані і пили чай, я присів поруч. На наступний день включив запис і прослухав всю розмоу. Як я і думав, відразу після мого дзвінка, вона змінює розмову і питає мого друга: “У тебе хіба немає дівчини, чому?» – Він відповідає. – «Та ось ще не зустрів ту єдину, неповторну». І вона починає: «Ну, тобі потрібно, щоб якась дівчина кохала, готувала і балувала тебе. Ти хороший хлопець.” Вона обсипала його компліментами і весь цей час називала його зменшувально-пестливим ім’ям – Андрійку.

Це було неприємо для мене. Звичайно я не можу розповісти всю їхню розмову, та й чи потрібно це робити. Але запис про всяк випадок я все ж зберіг. Цікаво, чому це її так хвилює питання, чи є у нього дівчина чи ні. У мене таке відчуття, що за певних обставин вона б спокусила його, не моргнувши оком. Питання в тому, що мені з нею далі робити?

Мій друг, а я вважаю, що він мені друг, ніколи не стане зраджувати мене, і його поведінка в їх розмові є доказом цього. Але проблема в тому, що з часом це може статися і з кимось іншим, хто скористається цією ситуацією і вона … Що мені з ними робити?

Я не можу припинити їх спілкування, так як я сам же їх і познайомив. Вона моя дівчина, я живу з нею, але і мій друг також не чужа для мене людина, ми з дитинства разом. Він не приходить вже більше двох тижнів, щоб ми не зустрічалися всі разом. Напевно, теж помітив щось дивне в поведінці моєї дівчини, типу «підбиває клини» до нього. І, мабуть, вирішив на якийсь час припинити спілкування з нами.