Все село носить новину “в зубах”: Галка живе з двома чоловіками і обидва її приймають після гульок

Галка вийшла заміж досить рано, в 19 років. І не через велику любов, а швидше через дурість, як вона сама зізнається. Ну ніби як гуляли, спали, дві смужки, весілля в кредит. Потім любовна казка минула, чоловік виявився поганий, постійно чогось не вистачало. То грошей, то романтики. І, як водиться, Галя стала розважатися.

То з подругами в клуб поїде, то з друзями на шашлики. Нічого особливого не було. Але поступово Галя стала випивати. Не так, щоб весь час. Але добре. «Для душі», як кажуть.

Чоловік, Вовка, всі мізки їй проїв. Вдома бардак, дитина у бабусь постійно, та й дружина напідпитку доба через три. Почалися постійні сварки.

Через 3 роки після весілля Галя подумала, що нарешті-то закохалася. Новий обранець, Дмитро, не був проти повеселитися і сам. Галя спочатку пару раз йшла з дому на тиждень-другий. Але поверталася в сльозах. Веселощі не завжди добре закінчувалося.

Вовка махав рукою, прощав і брав обіцянку більше так не робити. Так вони і живуть до цих пір. Обидва чоловіки приймають даму, яка живе між двох вогнів. Правда, іноді вона ходить з синцями.