Всі вважають моїх батьків зразковою сім’єю, а мою дружину злою мегерою, яка налаштовує чоловіка проти батьків. А я її розумію і завжди буду на її боці

Матір свою я, звичайно, люблю і вдячний за своє дитинство і юність. Але те, що трапилося пізніше, я забути не можу, як би не хотілося.

Коли я був ще молодим, я разом зі своїми батьками переїхав в іншу країну, слідом за мною переїхала і моя наречена (тепер уже дружина). Перший час, довелося жити разом, поки будинок, який ми купили за чисто символічну суму поруч з моїми батькам, приводили в порядок. Джерело

Після цього почалися тотальні зміни в поведінці батьків. Це були дев’яності, зарплати не давали, я влаштувався техніком в сільхоз конторі. Міг приносити додому корм для тварин, молоко і деяку їжу для нас. Моя наречена разом з моїми батьками обробляли город. Новина про наше весілля дійшла до родичів дружини з Польщі і вони прислали нам, на той момент велику суму грошей. Моя мати тут же попросила в борг, жили разом, я не відмовив.

Потім ми вирішили купити свиней і курей, вигодовувати їх разом, а коли свині виростуть продати їх, а гроші навпіл (весь корм для тварин привозив я). Яйця ж разом їли. До наступного літа ми перебралися в своє житло. Батьки сказали, що чис би і честь знати. Але в цей же день мені натякнули, що ніякого одягу мені не дадуть, бо це все їхнє, а я собі сам щоб купував. Я погодився.

Потім до осені, ми вирішили провести газ в будинок, потрібні були гроші, які ми позичали. Але прийшовши до моєї сім’ї, ми отримали відмову «все це ви з’їли, нічого віддавати не будемо». А в їхньому дворі красувалася нова машина. А ще через кілька тижнів, я дізнався про те, що все господарство, що ми утримували разом. вони продали. Грошей ми не побачили.

Нерви моєї дружини починали здавати, останньою краплею було те, що її вагітну з високою температурою, відмовилися відвезти до лікаря, коли я був на вахті, під приводом того, що будити мого батька не можна він нервовий стає. Я дивився на телефон, після дзвінка дружини в сльозах і думав про те, як реагувати, що говорити батькам?

А з боку, всі вважають моїх батьків зразковою сім’єю, а мою дружину злою мегерою, яка налаштовує чоловіка проти батьків. І не скажеш, що вони відібрали чужі гроші, нахабно за спиною продали спільне майно, навіть ходили на нашу ділянці і брали все те, що там лежало і що пмало хоч якусь цінність. Мої батьки досі, маючи пенсію, на двох таку, на яку ми живемо в чотирьох, просять у борг і не повертають.

Минуло вже багато років, дуже багато років. Я намагаюся спілкуватися з батьками, намагаюся забути образу тоді ще молодого хлопця, якого з вагітною дружиною в холодному неопалюваному будинку залишили і проміняли на нову машину. Я майже забув, але дружина не може. І я не можу її за це засуджувати.

Вона змушує мене пам’ятати про те, що було, ображається, якщо даю в борг і відмовляється будь-кого з них куди-небудь відвозити сама, коли я на вахті. Каже, що добропорядну невістку вони знищили в ній, в той день, коли забрали наші гроші і не повезли її до лікаря.