fbpx

Всього одна ознака по якій можна безпомилково визначити наших за кордоном

З нашого містечка одна дівчина давно виїхала до Німеччини, будучи ще студенткою. Спочатку було важко, важко орієнтувалася в спеціальних термінах на роботі (вона продавала сільгосппродукцію), але, поступово вдосконалюючи мову, обзавелася там друзями і навіть чоловіком.

Нещодавно приїжджала до матері (на травневі свята ще) і розповіла прикольну історію. Каже, мовляв, зазвичай там за кордоном і не розповідає про своє походження, щоб не було зайвих питань про переїзд, але все ж нас, всюди впізнають.

Одного разу чоловік Люди (він німець) влаштував вечірку з нагоди її дня народження. Він запросив своїх приятелів і колег з нової роботи на святкування. Всі, ясна річ, випили, веселощі в самому розпалі.

Люда каже, що вона пішла на кухню розігріти піцу (там часто прийнято саме так по-простому відзначати, без вишуканих страв), і заходить один товариш чоловіка, щоб викинути пляшку з-під пива. Відкриває шафу, де стоїть відро для сміття, а там пакет з пакетами!

Читайте також: Свекруха-змiя усіляко дoпiкала Ользі і навіть житла позбавила. І тільки вмиpaючи зізналась, чому так поводилась

Далі найцікавіше. Він довго дивиться на цей пакет з пакетами, потім на Люду і як закричить: “Та ти ж наша! У тебе ж пакет з пакетами!”. Ось так і з’ясувалося, що він теж приїзжий. Як кажуть, зустрілися земляки в Європі і відразу зрозуміли один одного.

З сусідньої кімнати після цього почувся сильний регіт, коли чоловік Люди пояснив, в чому справа.

Зізнайтеся, у вас теж є такий пакет з пакетами?)

Джерело.

You cannot copy content of this page