fbpx
Поради

Всього одна таблетка: добриво, з яким ваші квіти будуть гарно рости та пишно квітнути

Секрет розкішного кімнатного квітника простий: рослини потрібно добре підгодовувати, інакше не дочекатися ні пишного листя, ні гарного цвітіння.

Але чим це краще робити? Адже в квіткових магазинах така величезна кількість всілякої хімії, відповідь дуже проста, головний інгредієнт нашого методу продається в аптеці.

Називається він бурштинова кислота. Бурштинову кислоту приймають всередину як лікарський засіб, використовують у промисловості, але найбільш чудові результати вона показує в якості добрива.

Все що вам потрібно зробити – розчинити 1 грам кристалів в столовій ложці теплої води і розбавити одержаний розчин ще в п’яти літрах води. Ваші квіти будуть тішити вас після цього чудо-засобу впродовж року. Після – доведеться повторити процедуру. Що, погодьтеся, не так вже й затратно по часу і коштам.

Читайте також: Багато людей використовують крем в маленьких синіх баночках і зовсім не знають всі способи його застосування

Обприскування
Для того, щоб стимулювати ріст рослин або допомогти їм впоратися з хворобами, досить обприскати листя, стебла і коріння бурштиновою кислотою.

Замочування
При пересадці рослина відчуває величезний стрес, щоб допомогти їй справитися з ним і краще прижитися на новому місці, замочіть коріння в розчині янтарної кислоти на півгодини.

Підготовка до посіву
Якщо розчинити в літрі води всього одну таблетку бурштинової кислоти і замочити насіння на ніч, помітно збільшиться їх придатність.

Полив
Всього лише зрідка поливаючи кімнатні рослини розчином янтарної кислоти, ви зробите їм велику послугу. Їх зростання активується і значно підвищитися опірність хворобам і шкідникам.

Джерело.

You cannot copy content of this page