fbpx
Життя

Встановила камери відеоспостереження щоб вберегти дім від непроханих гостей, але те, що я побачила вмить перекреслило все моє життя

Ми з чоловіком побралися молодими. Жити не було де, тому всі заощадження і весь труд скерували на те, щоб збудувати власний дім. Почали їздити на заробітки спочатку разом, а потім, коли народилася дитинка, по черзі.

Якщо нам пропонували сезонну роботу на два-три місяці, ми залишали дитину із моєю мамою.

Часто їй допомогала сусідка, бо теж мала діти такого самого віку, вони разом бавилися, дуже дружили.

Інколи, коли для Івана не було роботи я їздила сама, а він залишався з дитиною, я була спокійна, бо є моя мама, тай сусідка поруч, як треба десь відлучитися, дитина з радістю лишалася у неї.

Одного разу, коли Іван був у Чехії а я допомогала прибирати в сільській школі, там встановлювали камери відеоспостереження.

Я розговорилася з хлопцями, ті запропонували гарну знижку, не думаючи, я погодилась і домовилась про встановлення у нашій новій хаті на наступний день.

Все зробили дуже якісно і швидко. Міні камери було майже непомітно, а як бонус мені щей встановили мобільний додаток, через який де б я не була, могла бачити що відбувається в хаті, просто в своєму телефоні.

Про це я не розказала чоловікові, бо хотіла зробити йому сюрприз.

Він повернувся за кілька днів, я вже мала на руках квитки до Чехії. Цього разу я мала повернутися швиденько, бо в хаті все було майже готове, лишилося повісити штори, і закінчити дрібні приготування, щоб все було гарно до новосілля. Яке ми планували відгуляти на моє 40-річчя.

Я їхала на три тижні дуже щаслива, бо уявляла як ми нарешті заживемо в своїй хаті. Ми планували займатися сільським господарством, і вже нікуди не їздити.

Відпрацювавши день, я подзвонила по відеозвʼязку додому, поговорила з дитиною.

Чоловік привітався, сказав що має справи на вулиці, я подумала щось напевно доробляє, і поставила слухавку, побажала дитині спокійної ночі.

Через годину, я вже дрімала спрацювало сповіщення на телефоні- включилася камера, бо зафіксувала рух.

Коли я відкрила додаток, побачила, до хати заходить мій чоловік, а слідом за ним сусідка.

Вони танцювали, і поводилися ніби все життя прожили вкупі. Розповідати що вони там виробляли не буду. Бо немаю на це ні сили, ні бажання.

Я не могла заснути цілу ніч, думала як тепер поступити. Чи показати відео її чоловікові, чи розповсюдити негайно в соціальних мережах?

Але тоді моя дитина дізнається про зраду тата, я дуже не хочу щоб їй було через це погано.

Всі три тижні я просто спостерігала їхні походеньки через відеоспостереження.

Вертаюся додому, але що робити не знаю. Ми тяжко працювали, щоб мати власне житло, він не вступиться просто так. А я з цією людиною більше нічого спільного мати не хочу.

Як я маю вчинити

Історію написала, Mavka, спеціально для osoblyva.сom

Передрук в повному обсязі заборонено без письмового дозволу власника Сайту.

Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

Світлина, Марічки.

You cannot copy content of this page