«Ви пишете з такою любов’ю. Це так мило і зворушливо ». Дмитро Шепелев розчулив розповіддю про сина

Телеведучий поїхав на відпочинок разом з Платоном в Італію. Дмитро Шепелєв розповів, як недавно ледь не довів хлопчика до сліз. Фанати прийшли в захват від ніжного ставлення чоловіка до дитини.

Дмитро Шепелєв не приховує, що головною людиною в його житті є син Платон. Разом з хлопчиком він проводить кожну вільну хвилину, а також часто подорожує з дитиною. На цей раз зоряна сім’я вирушила до Італії. Телеведучий вирішив розповісти зворушливу історію, яка сталася з ними у Флоренції.

-Гуляємо по Флоренції. Акуратно розповідаю Платону про місто: флорентійці і їх одвічні суперники міланці. Слухає, звичайно.

– Пап, а давай, каже, змутузім по дві порції морозива, – ось і вся екскурсія.

Читайе також: -Ото злидота невдячна, прийшли до дорогого ресторану цілий день пили гуляли за тисячу. Шикарне весілля зіпсували ” бідні” гості.

-Вибрав він в результаті кавунове і лимонне. Я попросив у нього морозиво спробувати. Лизнув лимонне, і бачу син ледве сльози стримує. Виявляється, я своїми зубищами великими половину кульки з’їв , – поділився Шепелєв.

За словами Дмитра, він намагається розважити Платона цікавою інформацією про міста і країни, але малюка цікавлять виключно солодощі. Багатьох шанувальників зворушило те, з якою ніжністю чоловік розповідає про сина.

«Ви пишете з такою любов’ю. Це так мило і зворушливо »,« Як же пощастило вашому хлопчику! У нього такий чудовий батько, не кожен здатний на таку любов »,« Моїх синів у відпустці теж цікавлять тільки смаколики. Любов до історії приходить з віком », – ділилися думками фанати телеведучого.

Шепелев часто зізнається синові в любові, відзначаючи, що він змінив його життя. Ось і цього разу чоловік не встояв і розповів про почуття.

-В результаті, пообіцяв йому купити ще лимонного і розповісти історію про великого кабана, який виконує бажання тих, хто сильний духом. Ось так він пізнає мистецтво через морозиво. Мій хитрун. Люблю , – підсумував телеведучий. Багато шанувальників відзначили, що Платон дуже виріс.

Джерело