Виберіть мандалу і дізнайтеся про свій особливий дар

Як це не дивно, але емпатії можна класифікувати. Розділити на свого роду види. Адже всі ми народилися з прекрасним даром – відчувати і співпереживати. Але з часом, в сім’ї, суспільстві, життя, рівень емпатії змінюється. Хтось інтенсивно розвиває його, а хтось навпаки пригнічує в собі все живе, що здатне викликати співчуття.

У кожного з нас є різний набір емпатичних можливостей. Але до яких емпатичним здібностям у вас велика схильність – можна дізнатися, вибравши мандалу, яка вам найбільше імпонує!

Вам цікаво, який з них ви?

Просто подивіться дуже уважно і виберіть ту мандалу, з якою відчуваєте найбільшу зв’язок.

Мандала, яку ви виберете, допоможе визначити ваш тип емпатії і дасть поради у використанні по максимуму цього особливого дару.

Якщо ви вибрали 1 – Ви рослинний емпат:

Ви можете відчувати потреби рослин. Ви, ймовірно, займаєтеся чимось, пов’язаним з природою. Ви розумієте рослини краще будь-кого іншого і знаєте, яка рослина і де має рости. По максимуму відчуваєте енергетику природи.

Ви можете з’єднатися з деревами і навіть отримати від них поради. Сидячи під деревами, ви починаєте розуміти ваше власне життя. Ви відчуваєте себе набагато краще, коли перебуваєте на природі серед рослин.

Якщо ви вибрали 2 – Ви тваринний емпат:

Ви прекрасно розумієте тварин і любите їх. Ви, ймовірно, вивчали фізіологію тварин і займаєтеся чимось, пов’язаним з турботою про тварин. Подумайте про роботу ветеринара, якщо ви ще це не розглядали. Це допоможе вам використовувати ваш дар по максимуму.

Ви можете зрозуміти потреби тварин; ви проводите з ними багато часу і можете з легкістю визначити, якщо з ними щось не так, і точно знаєте, як їм допомогти.

Якщо ви вибрали 3 – Ви інтуїтивний емпат:

Ви отримуєте інформацію від людей, навіть не спілкуючись з ними. Як інтуїтивний емпат, ви з легкістю можете зрозуміти головні наміри іншої людини і прочитати їх.

З цим умінням, ви повинні оточити себе схожими на вас людьми. Вам важливо посилити ваше власне енергетичне поле, щоб ви не виснажувалися від думок інших.

Якщо ви вибрали 4 – Ви емоційний емпат:

Це один з найпоширеніших типів емпатії. Будучи емоційним емпатії, ви отримуєте емоції від інших і відчуваєте, як ніби вони ваші власні. Ви щасливі, коли інша людина відчуває радісні емоції, ви сумуєте від горя інших.

Вам важливо відрізняти свої власні емоції від емоцій інших людей. Це утримає вас від виснаження і, в той же час, ви можете допомогти оточуючим.

Якщо ви вибрали 5 – Ви геомантичний емпат:

Геомантичний емпат або екологічний емпат – це той, хто може відчувати енергію певного місця. Навколишнє середовище місця може спровокувати у вас емоції такі, як радість, смуток, і подібні. Як екологічного емпата, вас тягне історія і географія певних місць.

Для вас кращий спосіб перезарядитися – провести час в подорожах. Вирубання дерев або руйнування навколишнього середовища впливає на вас. Якщо можете, приєднайтеся до проектів по захисту навколишнього середовища. Гармонійне середовище необхідне для вас, щоб провести день мирно. Ви у загальному схильні прикрашати ваш будинок рослинами і вибирати натуральні кольори і матеріали для вашого одягу і меблів.

Якщо ви вибрали 6 – Ви фізичний/медичний емпат:

Як фізичний або медичний емпат, ви відчуваєте енергії тіл інших людей. Ви цілитель від Бога і лікарська практика, традиційна або альтернативна – це ваше покликання.

Читайте також: Оберіть символ і дізнайтеся, чого потребує ваша дyшa

Ви можете зіштовхнутися з проблемами зі здоров’ям, коли сильно сприймаєте хвоpoбливі симптоми інших людей, ви ніби забираєте на себе чужі хвоpoби. Навчіться абстрагуватися від цього і правильно керувати цим даром. Можливо, варто звернутися до фахівців. Навчіться зцілення і це допоможе вам використовувати максимум своїх можливостей.

Емпатом бути не просто. Але якщо ви можете визначити ваш тип, то можете допомогти іншим і також зробити себе сильніше.

Джерело.