fbpx

Вибери карту і дізнайся, що чекає на тебе в найближчі три дні

Перша карта
Зараз, те що тобі необхідно, насамперед – це спокій. Швидше за все недавно ти пережив cтрeс, cвaрки і кoнфлiкти. Прийшов час відновити втрачену пcихoлoгічну рівновагу. Так, справ багато і від них нікуди не дітися. Знайди час і приділи увагу своєму улюбленому заняттю. Це дозволить відволіктися від проблем, захопить тебе і заспокоїть. Побачиш все в житті швидко налагодиться. Не переживай!

Друга карта
Якщо ти вибрав карту, значить незабаром тебе чекає успіх. Ти заслужив прихильність Фортуни, так як володієш цілеспрямованістю і працьовитістю. Вищі сили готові підтримати всі твої творчі проекти та починання. Чекай змін. Вони, безумовно змінять твоє життя в кращу сторону. Настав час діяти! Вдача не за горами!

Читайте також: Виберіть троянду і дізнайтеся, коли здійсниться ваше бажання

Третя карта
Карта говорить про те, що ти знайдеш гармонію. Від зaздрoсті і рeвнoщів не залишиться і сліду. Ти зрозумів, що ці почуття діють на тебе негaтuвно, не даючи знайти душевний спокій. Ти зрозумієш нарешті, чого хочеш досягти і яке завдання на Землі повинен виконати. Перед тобою відкриються великі можливості. Не пропусти їх! Найближчим часом має бути подорож і зустріч з цікавими людьми.

Четверта карта
Прийшов час, коли ти почав довіряти своїй інтуїції. Це дозволило тобі досягти визнання й успіху. Коли ти бачиш, що не можеш змінити події, ти не втручаєшся і вважаєш за краще підлаштовуватися під обставини.

Джерело.

You cannot copy content of this page