Вибирайте гаманець правильно, щоб гроші вас не покидали

Гаманець служить нам не тільки як стильний аксесуар і хранитель грошей, але і як магніт, який залучає гроші. Існує прикмета, що правильно підібраний гаманець може принести удачу по життю і збагатить вас достатньою кількістю грошей. Колір, матеріал, розмір і вартість гаманця можуть істотно притягнути до себе гроші. Але як правильно вибрати аксесуар, який буде не тільки хранителем купюр, але і магнітом для грошей?

Зверніть увагу на матеріал. Уникайте дешевих і штучних матеріалів гаманця. Якщо ви хочете залучити гроші, зробіть вибір на користь гаманця зі шкіри, замші або матерії – вони відмінно пропускають енергію грошей.

Правильно вибирайте колір гаманця. Колір аксесуара також безпосередньо впливає на притягання грошей. Віддайте перевагу гаманцям кольору Металу або Землі. Це може бути чорний, золотистий, коричневий або срібний колір. Важливо: не вибирайте блакитний, зелений або синій відтінок гаманця, так як ці кольори означають, що гроші будуть витікати як вода.

Читайте також: 7 подарунків, які приносять біду: ніколи і нікому не даруйте і не приймайте це

Віддайте перевагу великим гаманцях. Звичайно, зараз в моді мінімалізм, але якщо ви хочете залучити гроші, вибирайте просторі гаманці. Будь-які, навіть найбільші, купюри повинні в нього поміщатися повністю, не згинаючись.

Не купуйте дешевизну. Якщо у вас зараз немає грошей купити собі розкішний і дорогий гаманець, залиште цю затію до кращих часів. Дешевий гаманець навпаки притягує до себе бідність. Тому до вибору гаманця потрібно поставитися з серйозністю.

Джерело