Видалити скалку без пінцета і голки досить просто: Сусідка приклеїла шматочок хліба на пластир, а зранку малюк вже забув про хворе місце

Днями син моєї подруги заніс собі в ногу величезну скалку. Як би подруга не намагалася вийняти її за допомогою пінцета, всі спроби закінчувалися безуспішно. Видаляти шкiру через одну нещасну скалку їй теж не хотілося. Бідний хлопчик і так настpaждався, тому ще більшого болю мама йому завдавати не хотіла.

У той момент вона вирішила спробувати спосіб видалення скалки, про який їй неодноразово доводилося чути. Ось що вона зробила. Джерело

Подруга взяла маленький шматочок хліба, поклала злегка змочений водою м’якуш на лейкопластир і приклеїла його на ділянку, де знаходилася скалка. Залишила пластир на ніч, а зверху ще одягнула на ноги дитини шкарпетки, щоб пластир напевно не злетів. Вранці, після того як вони видалили лейкопластир, побачили, що скалка була вже не в нозі, а на шматочку хліба!

Читайте також: Забудьте про олію: як правильно і швидко вийняти клiща. Це має знати кожен

Коли подруга розповіла мені цю історія, я подумала, що це трохи дивно і шалено. Чому це раптом спрацювало? Проте такий метод дійсно ефективний, і з тих пір як я про нього дізналася, він завжди виручає мене в аналогічних ситуаціях. Тому я і вам рекомендую випробувати цю техніку!