fbpx
Життя

“Видно, що з села: ні почуття стилю, ні фігури гарної”: Андрій проти волі одружився, та дружину цікавили тільки вечірки в нічних клубах та розваги з хлопцями, і часто не з власним чоловіком

Вечеря у власному домі декілька років тому стала для Андрія доленосною. Тоді він ще ні про що не здогадувався, та його батьки вже все за нього вирішили. Глава сім’ї – Дмитро Петренко – займався якимись документами, мати Марія переглядала журнали, обираючи, куди поїхати в чергову відпустку.

Кухарка повідомила, що вечеря готова, і сім’я спустилася до їдальні. Андрій сидів з телефоном, заглибившись у власні думки, тому він відразу не зрозумів, що батько говорить з ним. Джерело

– Андрію, тепер все залежить від тебе. На тижні познайомишся з донькою мого старшого партнера. Вероніка висока, фігуриста та гарна на лице. Маєш її причарувати, весілля зіграємо якнайскоріше.

– Батьку, про що ти? Я вже маю кохану дівчину, навіщо мені якась Вероніка? Мені всього 21, не збираюсь я ще женитися.

Та батько не зважав на думку сина, після вмовлянь поставив жорсткий ультиматум:

– Значить так: або ти одружуєшся з Веронікою, або я залишаю тебе без коштів, за навчання в Англії будеш платити сам, і не забудь, що й матір твою комусь забезпечувати треба буде.

Марія після цього вирішила втрутитися в розмову, та сина вона не підтримала:

– Ми пізніше про це поговоримо, так, Андрійку?

Того дня Андрій додому не повернувся, та на ранок його чекала неприємна розмова з матір’ю. Андрій умовив її познайомитися з його Ганною, та батьки мали свої плани на цю вечерю.

Марія зустріла Ганну неприязно прямо з порогу, зауважила: «Видно, що з села: не маєш ні почуття стилю, ні фігури гарної. Ти що не бачила, що ці штани підкреслюють твої завеликі стегна, та й колір не пасує». Далі було ще гірше, і врешті-решт Ганна не витримала, зі сльозами на очах побігла подалі від того дому. Андрій її більше не бачив і зв’язатися не міг.

Через півроку мрія Петренків здійснилася: Андрій одружився з Веронікою. Проте згодом виявилося, що єдине, що цікавить цю дівчину, – це вечірки в нічних клубах та розваги з хлопцями, і часто не з власним чоловіком.

Андрій довго терпів таке ставлення, проте коли спробував утихомирити дружину, його не підтримали навіть власні батьки. І через кілька років ситуація в його шлюбі не змінилася, хіба що він зовсім перестав цікавити Вероніку. Коли Андрій спробував вплинути на дружину через її батька, та вирішила розлучитися.

Читайте також: Батьки були в люті, коли дізнались про стосунки сина з простачкою Іриною. «Дізналися, що маємо онука. Пробачте» – уперше за 6 років Олегові написали батьки

Андрій навіть спочатку зрадів такому вирішенню ситуації. Згодом він відшукав Ганну, але запізно: та була успішним менеджером та щасливою нареченою. Дівчина стала впевненою в собі та більше нікому не дозволяла себе принижувати. Та Андрій їй більше не був потрібен.

Хлопець так і не зміг знайти щастя, а справи його батька погіршилися. Ось так надаремно сім’я Петренків заради бізнесу занапастила життя власного сина.

You cannot copy content of this page