«Виходь за мене заміж, тільки нікому не кажи, особливо батькам»

Валентина вчилася в університеті в столиці, жила в гуртожитку, а на вихідні їхала до батьків в невелике містечко, в іншу область. Подорожувала як зазвичай в електричці.

В один із днів, коли вона поверталася з великого міста в рідні краї, навпроти сидів молодий чоловік, який пильно на неї дивився.

Їй здалося, що вона десь вже бачила його. Він підійшов, і Валя зрозуміла, що це її двоюрідний брат.

Мабуть сімейні риси дали про себе знати, раз вона раптово згадала його. В останнє вони бачилися на весіллі у родичів, коли ще були підлітками. Дивно, що і він впізнав її. Виявилося, брат з другом теж їхали додому.

Родич представив їй хлопця. Його звали Віталій. Молодий чоловік був дуже привабливим: високий, стрункий, чорнявий красень.

Через деякий час вони стали приходити до неї в гуртожиток, розмовляли, ходили в кіно, гуляли по вечірніх вулицях.

Одного разу, його друг прийшов один, так вони стали зустрічатися. Він був уже дорослим, досвідченим, вмів доглядати: дарував квіти, говорив розумні речі, водив в кіно. Вона ж була звичайною дівчиною-простачкою, яка  не знала чоловічої уваги.

І раптом, одного вечора, під час прогулянки, Віталій почав розповідати про своїх колишніх дівчат, про їх зовнішність. Їй видалося дивним і образливим цей монолог, і вона прямо запитала його про це. І тут він несподівано зробив їй пропозицію.

При цьому він просив її відповісти одразу, не кажучи і не радячись з батьками. Їй знову здалося це дивним. Вона сказала, що треба повідомити близьким.

Приблизно через тиждень, її мама з татом приїхали у справах в це місто. І Валентина, без задньої думки сказала йому, що вони приїхали купити фарбу.

Віталій якось незрозуміло посміхнувся: «Фарбу значить?» Мабуть він подумав, що її сім’я вже зібралася готуватися до весілля. На деякий час він зник.

Потім, через місяць з’явився, прийшов в гуртожиток, викликав її через вахтера, довго чекав, але, так і не дочекавшись, пішов. А Валя і не підозрювала про його прихід: вона була у подруги в гостях.

За цей місяць вона зрозуміла, чого їй не вистачало в їх спілкуванні. Він жодного разу не сказав про кохання, і дівчина нічого не відчула до цього красеня.

Серце не схвилював він так, щоб відчути: «Ах, це та людина, з якою мені добре!»

Через деякий час, від подруг по факультету, на якому вона навчалася, Валя дізналася, що Віталій вже побував у шлюбі.

Навіщо йому знову знадобилося вступати в законні стосунки до цих пір залишається загадкою.

Автор фото – Сергій Майстер