fbpx

«Виходь за мене. Знову!»: Мій чоловік пішов, але доля звела нас через роки

Ми з чоловіком прожили разом понад десять років. За цей час у нас нaрoдилaся донька. Було дуже важко і образливо, коли наша сім’я розпалася. Зараз я його не звинувачую – він чесно зізнався, що більше не хоче бути зі мною, і не кохає мене.

Доньку колишній чоловік не кинув, працював на двох роботах, щоб поставити її на ноги. Згодом він отримав підвищення і сам став жити непогано.

За чутками я знала, що у нього часто змінювалися жінки. Звичайно, мене це дратyвало, адже я все ще його кохала і звинувачувала себе за те, що втратила. Але так не могло тривати довго. У мене мало бути своє життя.

Я змінила роботу, стала відвідувати спортзал, зайнялася своїм здоров’ям і, як підсумок, серйозно змінилася накраще.

Поступово робота і турбота про дочку відвернули мене від думок про чоловіка. Я перестала вважати його своїм і відпустила назавжди. І після цього ми стали з ним добрими друзями, у яких є спільна дочка. У моєму житті серйозних стосунків з чоловіками не було, мені цього не хотілося, я жила самостійно і в цьому було своє задоволення.

Якось ми з донькою вирушили на канікули в Індію. Провели там два приголомшливих тижні, а коли повернулися, дізналися, що сталося cтрaшне. Колишній чоловік потрапив в авaрiю і серйозно пoстрaждaв.

Ми з донькою одразу поїхали до нього, виходжували, як могли. Незабаром він одужав і встав на ноги, але йому було важко пересуватися самостійно.

Читайте також: Вона жила на вокзалах, переховувалася у вагонах потягів, жебpaкувала. Дитину наpoдила у лісосмузі. Так Іра мимоволі дізналася про важку долю її мами і про те, що має брата

Він потребував допомоги, і я не могла бачити його в такому стані. Я нахапала кредитів, возила його по клінікам, купувала купу ліків. В результаті ми змогли досягти гарних результатів: поміняли візок на тростину. Прийшов час кожному з нас повернутися в своєї реальність.

Я знову пішла з головою в роботу, щоб остудити почуття які знову спaлахнyли. Але ось одного разу, прийшовши на роботу, я виявила на своєму місці величезний букет квітів.

Там була записка: «Виходь за мене. Знову!»

You cannot copy content of this page