Виходжу я значить така вся з себе рішуча на ресепшен і … Бачу свого благовірного з якоюсь дівчиною. Вони намагалися зняти «найкращий номер для найкращою ночі». – Наташа! А ти що тут робиш? – промимрив мій, тепер уже колишній, наречений

Я працюю адміністратором в одному з мережевих готелів нашого міста. Цим я займаюсь вже 5 років. Робота нервова, з людьми, але від того і непередбачувана. За цей період я набачилася такого, що мені в пору писати сценарій до якої-небудь багатосерійної мелодрами. На моїх очах відбувалися і несподівані зізнання в коханні і гучні скандали з істериками, несподівані зустрічі і розкриття.

Але те, що трапилося зі мною місяць тому, я не могла собі уявити навіть у найбільш витончений і бурхливій фантазії. Я як завжди вийшла на роботу. Зміна у мене 24 години. Приблизно о 10 годині вечора я пішла попити чаю. За стійкою залишилася моя колега (ми завжди працюємо удвох, так як готель у нас престижний і гості не люблять чекати своєї черги).

Сиджу я значить попиваю чайок, одним оком дивлюся якийсь фільмец по телевізору. Тут залітає моя колега з виглядом, ніби прямо в фойє почалося виверження вулкана: – Наташ! Там це …, не можу повірити … – заїкаючись пробурмотіла вона.

– Що трапилося? Знову скандал? – посміхнувшись, запитала я.

– Поки що ні, але скоро буде, – відступаючи, сказала вона. – Ходімо зі мною.

Виходжу я значить така вся з себе рішуча на ресепшен і … Бачу свого благовірного з якоюсь дівчиною. Вони намагалися зняти «найкращий номер для найкращою ночі».

– Ах ти ж з … ти! – не соромлячись присутніх голосно вимовила я. Бачили б ви його обличчя! Ніколи в житті я не бачила, щоб мужик зі стану «полуовоща» буквально за 5 секунд перетворився в абсолютно тверезу людину.

– Наташа! А ти що тут робиш? – промимрив мій, тепер уже колишній, наречений.

– Взагалі-то я тут працюю! – ледве стримуючи бажання врізати йому, відрубала я.

Виявилося, що цей … (навіть і не знаю, як його назвати пристойніше) напився до такого стану, що притягнув свою «подружку» в перший-ліпший готель. У його мозок навіть не спало на думку про те, що я тут працюю.

– Наташа! Це не те, що ти думаєш! – намагалося виправдовуватися. – Це моя стара знайома, далека родичка вона приїхала з іншого міста, і я вирішив влаштувати її на ніч в готель! Виправдання дурніші придумати, напевно, неможливо! Це фіаско …, і розлучення … Рішення оскарженню не підлягає.

Фото ілюстративне