fbpx

Виникла досить кумедна ситуація, яку потрібно було виправити, щоб не завадити репутації одне одного. І Марина разом зі своїм другом ще довго виправдовувалися, що то був жарт

Ця історія нещодавно трапилася з моєю подругою. На її місці, я б вчинила так само, і можливо, більшість дівчат також. Але наслідки були неочікуваними.

Моїй подрузі Марині хтось подарував букет квітів. Їй надіслали їх на роботу. У листівці було зазначено тільки: “Для Марини”, а від кого – невідомо.

Через три дні ситуація повторилася. Марина отримала величезний букет квітів від незнайомця. Дівчина працювала у кафе, а букети весь час приносив кур’єр. На питання: “Від кого?”, кур’єр відповідав, що замовник бажає залишитися невідомим.

Кожні три дні їй надсилали квіти, чим інтригували не тільки дівчину, а й весь персонал кафе. Минув місяць, але таємний прихильник ніяк себе не виявив.

Марина була активною у соцмережах і відкритою у спілкуванні. У неї було багато друзів. Один з друзів запропонував їй допомогу в пошуку таємного прихильника, на що дівчина погодилася. План був досить простим. Зробили фото, на якому милувався друг, який дарував Марині той самий букет, який вона отримала від свого таємного прихильника. Фото швидко розійшлося поміж друзів і ті, хто не знали цю ситуацію, почали поздоровляти пару з заручинами.

Виникла досить кумедна ситуація, яку потрібно було виправити, щоб не завадити репутації одне одного. І Марина разом зі своїм другом ще довго виправдовувалися, що то був жарт.

Чи виявили вони таємного прихильника – ні. Але Марина більше не отримувала букети. Вона довго думала про правильність свого вчинку, але вирішила відпустити ситуацію.

Таємний прихильник більше не дарував їй квіти. І цю історію потроху забули. Тільки Марина сумнівалася, чи правильно вона вчинила. Але любов робить справжні дива.

До Марини у кафе приходив її колишній таємний прихильник. Як звичайний відвідувач він замовляв каву і спілкувався з Мариною. Через короткий час їх спілкування переросло у щось більше і дівчина не помітила, як закохалась.

Тільки через два місяці їх стосунків, хлопець зізнався, що то він дарував їй квіти, і якби не її витівка з фото, то він освідчився б їй значно швидше.

You cannot copy content of this page