fbpx

Випадково виявив на ліжку брата каблучку, яку моя дружина ніби як не могла носити. Пазл склався! Олена зраджує з моїм молодшим братом

Я, як звичайний хлопець зустрів дівчину, потім одружився. У сім’ї я був далеко не улюбленцем, все краще діставалося молодшому братові. Я не надавав цьому значення, так як завжди молодших дітей батьки більше люблять.

Моя дружина Олена – гарна, поступлива дівчина. Однак, проживши два роки в шлюбі, став помічати дивну поведінку дружини. Вона постійно затримувалася на роботі, часто їхала у відрядження. Підозрювати в невірності не було сенсу. Працювала абсолютно в жіночому колективі, нікуди не ходила, тільки іноді гостювала у моєї мами і брата. Вони жили в окремій квартирі.

Мої підозри активізувалися, коли Олена перестала носити каблучку, яку подарував на заручини. Вона пояснила, що отікають пальці і тому тимчасово зняла прикрасу, хоча показати її не могла, нібито не хоче шукати.

Одного разу я поїхав у гості до мами і брата. Родичі зустріли мене привітно, напоїли чаєм. Потім брат пішов у справах, а я вирішив відпочити в його кімнаті. О, що це! Випадково виявив на ліжку брата каблучку, яку Олена, ніби як не могла носити. Пазл склався! Дружина зраджує з моїм молодшим братом.

Пішов на кухню і все розповів мамі. Однак, її реакція мене приголомшила ще більше. Вона у вимогливій формі попросила залишити брата і Олену в спокої і подати на розлучення. Потім додала: «Зараз скажу правду! Ти мені не рідний син, я тебе усиновила в 1,5 рочки, думала своїх дітей не буде. Потім народився Андрій і звичайно його люблю більше. Але, тебе добре виховала, дала освіту. Так, я знала про відносини Олени та Андрія, але тобі вирішила не говорити».

Пішов з гостей з важким серцем, не міг пережити зраду близьких людей. Подав на розлучення, переїхав в інше місто. Більше з мамою, Оленою і братом не спілкуюся. Познайомився з дівчиною, але не поспішаю створювати сім’ю, хоча вона дуже хоче. Але, я навіть не можу розповісти, що пережив. Соромно!

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page