Випадкових зустрічей не буває! Плакати хочеться від сміху!

Познайомилася я місяць тому на одному сайті з хлопцем. Спілкувалися дуже добре, грамотний, ввічливий, з почуттям гумору. Загалом, принц. Ми як листувалися, так і зідзвонювалися по телефону.

Приблизно тиждень тому, каже мені, мовляв, давай в скайпі зізвонемося… А я, дівчатка, тільки наклепала маску на волосся, замотала голову в кульок, і одягла зверху …. дитячі колготки. З тачками.

Я так завжди роблю, раз в тиждень мажусь реп’яховою олією, і малого «колготи» одягаю. Так і олія не тече, і ефект прогріву.

Вообщем, до речі, дуже зручно. Раджу.

Так ось, він мені каже, давай зателефонуємо по скайпу. Я кажу, мовляв, ок, без проблем, тільки я чур без відео … хочу, типу, щоб ти мене вперше побачив у всій красі, з макіяжем, зачіскою). Ну хлопець, культурний, погодився.

Дзвонить …. Як я відповіла, як я не додивилася …. Не знаю … Відповіла.

Значить починаємо розмовляти, дивлюся, він якийсь прібалдєвший. Личко таке, перекошене … Рот відкритий, оченятами нервово кліпають … Думаю, ну може нежить, дихає ротом чувак … Нервується може …

А я собі балакаю з колготками на голові …; ніжки від колгот звисають як вуха у зайця … голосок томний такий, намагаюся справити враження …, і паралельний, дівчатка, щипаю брови !!! А вигляд у нас, панянок, чесно кажучи не фонтан – коли ми брови щіпаємо .. Око прищулене, рот відкритий. Ну у всій красі.

Потім ще оскалом в дзеркало, перевірила прикус, зуби (і все це під час бесіди). Соррі за подробиці, натягнула ніс, перевірила чи немає там волосинок зайвих. Знайшла, видерла пінцетом … Боляче, скривилася так красиво .. (він же ж нічого не бачить !!!). І в добавок, потекло масло з під кулька, і прямо у вухо … Я взяла палички, і тут же заодно почистила вуха.

У страшному сні такого не придумаєш. І все це протягом хвилин п’яти! І, якщо по початку він придурошно заїкався і кліпал віями, то під кінець вже нервово сміявся. І тут, закінчуємо розмову … Домовилися на вихідних зустрітися … І він мені фразу видає: – Ти це … Мені подобається твоя відкритість, ненаграність, розкутість … Але на зустріч ти без колгот на голові прийди, ок .. А то нас не в одне кафе не пустять, фейс контроль і все таке …

І тут, дівчатка, все життя перед очима промайнуло … я зрозуміла, що відповіла з відео … З колготами-тачками на голові, щипаючи брови, колупаючись в зубах, в носі, у вухах ….

Дівчатка, морок … Я з переляку швидко відключилася (типу сховалася), він передзвонив, сміявся, казав, що першу хвилину він був приголомшений моєю красою. Потім зрозумів ситуацію, і вже просто стримувався, щоб відверто не заіржати.

PS Пунктуація і орфографія авторські. Збережені намір. Читайте із задоволенням!

Читайте також: Вчора кращий друг мого чоловіка прийшов до нас в гості…

Джерело.