fbpx

Кращий друг мого чоловіка закохався в мене

Вчора кращий друг мого чоловіка прийшов до нас в гості з величезним букетом квітів, і двома квитками на Мальдіви. Все відбувалося при моєму чоловікові! Я була в шoці, він просто зайшов до нас у будинок і подарував мені неймовірно дорогий і красивий букет.

Тут треба сказати що, ми з чоловіком не багаті, і він не може дозволити собі такі дорогі подарунки. Чоловік не одразу зрозумів що відбувається, і товариш скориставшись ситуацією вручив мені букет, одночасно просячи вийти з ним на вулицю.

Я завжди була вірною дружиною, але в цей момент мені стало просто цікаво що ж там такого на вулиці. Я вийшла з ним у двір, прямо перед нашим будинком стояв довгий шикарний лімузин, який, як ви напевно вже здогадалися, повинен був відвезти нас в аеропорт.

Він сказав що більше не може терпіти те що я з іншим, сказав що я гідна більшого. Що хоче що б з цього моменту в моєму житті було більше щасливих моментів, і тут він поставив найважливіше питання в моєму житті.

Яке могло змінити в моєму житті все! Він запитав чи полечу я сьогодні з ним, простягаючи мені квитки. Я розплакалася, я не знала що робити, я люблю чоловіка, але мені так набридла це бідне життя, ця вічна економія.

На всьому! Тут вибіг мій чоловік і просто оторопів з усього побаченого, тепер він все розумів, він знав що я втомилася від бідності і що це мій шанс. Але ось чого він не знав, це те що я вaгітна від нього, я сама нещодавно дізналася і вирішила сказати йому в якійсь більш відповідній атмосфері.

Я не знаю, мені здавалося, моїй дитині було б краще з багатим чоловіком, хорошою дорогою освітою і тому подібним.

Читайте також: Молодий водій автобуса дав усім пасажирам урок. Те, що він зробив, просто захоплює!

Але я не могла, просто не могла кинути батька своїх дітей.

Можливо колись дитина дізнається що його життя могло бути іншим і прокляне мене, але я зробила свій вибір. Я повернулася до чоловіка обличчям, і сказала «Одного разу я полечу на Мальдіви, але це буде не сьогодні і обов’язково з тобою!»

Джерело.

You cannot copy content of this page