fbpx

Випадок в супермаркеті: вагітна, добрі люди і бuдлoтiткa в одній черзі

Є у нашому місті супермаркет. Там завжди є кілька кас, на яких висять таблички: Вагітні обслуговуються позачергово.

Так ось, у мене дружина зараз на шостому місяці, а я далеко – будую дім в селі.

І ось таку історію, вона мені розповіла по скайпу вчора.

Зайшла вона в супермаркет, щось там купила і пішла на касу. Дружина у мене дівчина скромна, скандалити і вимагати не вміє. Загалом, підійшла до каси і стоїть, перед нею черга чоловік п’ять. Люди стали пропускати вперед, а перед касою тітка з дорослим сином, яка не пропускає.

Ну не пускає й добре, дружина стала за нею. І тут, цікавий поворот: касирка каже: «Жінко, пропустіть дівчину!»

Та в крик, з якого мовляв?! (Коротше, вигуки істepичної жінки рясніли нецензурними зворотами). Касирка їй показує на табличку з оголошенням про вaгiтних.

А та ні в яку, мені. І викладає свої товари. Ззаду народ, який пропустив дружину, починає її соромити, а вона всіх пocилає.

І синок її, років 18 теж огризається.

Касир каже: «Жінкo, приберіть свої покупки з каси, я обслужу вас після дівчини! У нас суворі правила, і порушувати я їх не буду!»

Ну, дружина то моя мовчить, і так не в своїй тарілці, в центрі уваги опинилася. А тітка розпікається, криком кричить вже. Підходить охоронець. Потім адміністратор.

І адміністратор, оцінивши ситуацію, говорить: “Жінкщ, ви порушуєте громадський порядок, я викликаю поліцію.”. Охоронець, збирає мовчки покупки з каси і звалює їй назад у візок. І просто викочує назад в зал.

Загалом, тітку відтіснили, дружину обслужили.

Читайте також: «Не пручайся, дypепо, тут тебе ніхто не почує»: До лікаря Люба звернулася запізно, від сина відмовилася

А решта покупців-учасників цієї розборки запхали тітку в самий кінець черги. Що там далі було, дружина не бачила, поспішила швидше піти. Не любить вона скандали і розбирання.

Джерело.

You cannot copy content of this page