Вирішила Альбіна в декреті досидіти. Так потихеньку непомітно почала додавати у вазі. І тут одного разу у садочку її зачіпила інша мама

Альбіна влаштувала сина в садок, коли йому ледь виповнилося два роки: з’явилося місце, їм подзвонили з садку і покликали оформлятися. Альбіна планувала сидіти з дитиною до трьох років, але все одно зважилася віддати сина в садок, щоб той адаптувався.

Вранці вона відводила дитину в садок, потім йшла додому робити домашні справи, паралельно дивилася цікаві серіали, які їй друзі нарадили. Загалом, вперше за довгий час Альбіна в декреті відпочивала. Джерело

Так потихеньку непомітно Альбіна почала додавати у вазі. Вона ще не встигла скинути набране після вагiтності, а тут зовсім розслабилася у домі з серіалами. На фітнес вона взагалі не хоче, не любить цю справу. Загалом, з нею сталося те, що трапляється з багатьма жінками в декреті. Не те, щоб її це сильно засмучувало, але і радості вона особливої ​​не відчувала.

У садку вона, ясна річ, познайомилася з іншими матусями. З кимось просто віталася, коли дитину приводила, з кимось перекидалася парою фраз, перш ніж кожна втече по своїх справах. І ось у них там є одна матуся, з тих модних і доглянутих бізнес-вумен. Виявилося, що вона ще з охочих давати непрошені поради.

– Ну як ти? На роботу вийшла вже? – запитала модна матуся у Альбіни.

– Ні поки, вирішила до трьох років досидіти в декреті, відпочити, а потім вже з новими силами до роботи повернутися, – відповіла Альбіна.

– А я ось повернулася вже, не стала трьох років чекати! І знаєш, не шкодую! Робота тримає в тонусі, не дає розслабитися. Завжди треба бути причесаною, при макіяжі, та й форму намагаюся тримати, – похвалилася «модниця».

– Ну, так, в чомусь ти права…

– А ти, я дивлюся, вагу набрала. Виходь вже на роботу, а то зовсім розтовстієш! – випалила матуся.

Такого хaмства Альбіна, звичайно, не очікувала. Стало прикро. Побачивши її реакцію, матуся поспішила виправдати своє хaмство:

– Ну, я ж з добрих спонукань!

Альбіна розгубилася і не знайшла, що відповісти нахабi. Вірніше, їй було, що сказати, але вона промовчала, бо вирішила, що її відповідь прозвучить занадто грубо.

Читайте також: Ніна утікла від чоловіка на стару, занедбану дачу. Одного вечора, повертаючись після купання, Ніна побачила недалеко від ділянки машину. Машина чорна, крута. – Напевно, дуже дорога, – подумала вона

Так ось і буває: хaмло не соромиться у висловлюваннях, а жepтва боїться видатися надто грубою. Я сама прихильниця здорового способу життя та фітнесу, але не лізу з непроханими порадами до інших людей, навіть якщо їх спосіб життя мені категорично не подобається. Якщо захочуть – запитають.

А ось всі ці «я ж з добрих намірів» говорять зовсім не тому, що реально бажають комусь добра (виняток – дуже близькі родичі), а просто заради того, щоб самоствердитися за рахунок чужих недосконалостей.