Вирішила для початку замовити собі сама квіти з доставкою, типу від таємного шанувальника. І щоб чоловік неодмінно був присутній при врученні букета. Але чоловіка це якось не пробрало, і Іра вирішила додавати до «анонімних» букетів любовні послання, які сама ж собі і писала. Чоловік став якось косо поглядати на Іру, мабуть, почав щось підозрювати

Ірі можна було позаздрити: дівчина симпатична, розумна, роботу швидко знайшла, та й в дівках особливо не засиджувалась. Загалом, до 25 років, можна сказати, була влаштована по всіх фронтах. Одне тільки Іру засмучувало: після п’яти років шлюбу чоловік перестав бути романтичним. Звик, що дружина під боком, нікуди вже не дінеться від нього. Не мала баба клопоту – купила порося. А точніше, звернулася за порадою до подруг.

А подруги теж винахідливі, а читають всякі жіночі журнали. І ось повідали вони Ірі, що мужика треба постійно тримати «в тонусі», щоб не розслаблявся. А то домігся даму, розумієш, і все, ніякої романтики. Не справа! Треба, говорили подруги, щоб у нього, у чоловіка тобто, залишалося відчуття, що дружина може в будь-який момент від нього вислизнути, що вона затребувана і подобається чоловікам.

Ну і нарадили Ірі випробувати чоловіка ревнощами, щоб «повернути вогник» у стосунки. Вирішила для початку замовити собі сама квіти з доставкою, типу від таємного шанувальника. І щоб чоловік неодмінно був присутній при врученні букета. Але чоловіка це якось не пробрало, і Іра вирішила додавати до «анонімних» букетів любовні послання, які сама ж собі і писала. Чоловік став якось косо поглядати на Іру, мабуть, почав щось підозрювати.

Іра була в захваті від своєї (і подруг) винахідливості, що так спритно привернула до себе увагу чоловіка. Однак далі все пішло зовсім не за її планом. Чоловік все частіше став затримуватися на роботі і навіть на вихідних іноді йшов «у справах». Іру така поведінка стала напружувати все більше і більше. А коли чоловік одного разу під приводом корпоративу на роботі заявився додому під ранок, Іра не витримала і вивалила йому всі свої претензії.

Ось тоді чоловік і пригадав її витівки з букетами і посланнями. Спочатку він дійсно дуже переживав і ревнував, не знаходив собі місця, а потім дізнався, що все це Іра влаштувала саме для того, щоб викликати в ньому ревнощі і страх її втратити. Ну і вирішив не залишатися в боргу і дати їй урок: відплатити тією ж монетою, щоб вона відчула, яке це – бути людиною, яку спеціально провокують на ревнощі.

Деякі люди типу Іри не встигли награтися в «драму» до весілля, і намагаються заповнити прогалини вже будучи сімейними людьми, забуваючи про те, що для багатьох інших сім’я – не театральна сцена, а «тиха гавань», покликана дарувати стабільність, впевненість і спокій, а не скандали, інтриги і розслідування.

Мало кому захочеться повертатися після важкого робочого дня туди, де постійно «тримають в тонусі» і лоскочуть нерви. Від такої сім’ї можна дуже швидко втомитися.

Фото ілюстративне