fbpx

Вишивальні прикмети: зображення Пречистої Діви Марії з дитиною – найсильніший оберіг

Такий творчий процес, як вишивка, часто асоціюють із певною містикою. Пояснення цьому досить просте: вишиваючи, ми вкладаємо в роботу частинку своєї душі, свого натхнення, вишивка зберігає тепло наших рук і світло мрій.

Прикмети для вишивання дуже цікаві самі по собі, а ще цікавіше дізнатися, яке значення має те чи інше зображення, що воно може “притягнути” в наше життя, пише “Тендітна”

Як треба вишивати

Багато людей, прочитавши, яке зображення потрібно вишити для здійснення їхнього бажання, кидаються з головою в процес, беручи за основу першу-ліпшу картинку, забуваючи про свята та неділю. Насправді такий підхід неправильний. Важливо пам’ятати про те, що вишивка, прикмети не можуть повністю вплинути на виконання бажання. Необхідно не просто зосереджувати свою увагу на вишиванні певного символу, а й докладати реальних зусиль у житті. Вишивати слід у тиші або під музику.

Читайте також:Поширені прикмети наших предків про птахів, які передаються з вyст в yста

Якщо на ній зображені море або річка, то вони повинні бути спокійними.

Вишивка на бажання передбачає спокій і благополуччя, тому вибране зображення повинно повністю цьому відповідати.

Можна вишивати і птахів колібрі, вважається, що вони сприяють швидкому здійсненню мрії.

Для того, щоб прийшло довгоочікуване кохання, вишивальниці радять створювати парні вишивки. На зображенні можуть бути представлені рибки або пташки, тварини або люди. Єдиною умовою є те, щоб їх було двоє, тобто пара.

Прикмети вишивальниць говорять про те, що найкраще вишивати вовків. Пов’язано це з тим, що вони вірні й вибирають собі пару на все життя. Якщо ви хочете вишити птахів, то варто віддати перевагу лебедям або качкам Їх вибір пояснюється так само – вірністю своїй парі.

Якщо вишивати  людей, необхідно, щоб на зображенні вони будь-яким способом виявляли любов, наприклад, обіймалися або цілувалися. Дуже важливо, щоб не створювалося відчуття туги або розставання.

Прикмети свідчать, що поцілунок на картині допомагає не тільки в пошуку другої половинки або вступу в шлюб, а також сприяє посиленню почуттів між двома закоханими.

Самотнім дівчатам радять вишивати незнайомців. Така картина говорить про те, що любов прийде дуже скоро.

Любов притягує і такий символ, як серце. Це один із найсильніших оберегів для залучення кохання. Прикмети вишивки свідчать про популярність «серцевих дерев». Однак досвідчені вишивальниці насторожено ставляться до такого зображення. Вважається, що воно має деякі побічні ефекти у вигляді безлічі настирливих шанувальників або “колишніх”.

Незаміжнім дівчатам варто звернути увагу на такий оберіг, як єдиноріг. Прикмети у вишивці свідчать, що він допоможе вийти заміж і знайти сімейне щастя. Однак якщо вишивка здійснюється під час вагітності, то єдиноріг допоможе тільки знайти щастя материнства.

З комах символом любові є метелики. Такий оберіг прибув із Китаю, де він вважається одним із найромантичніших символів. Метелики не тільки допоможуть в пошуку коханої людини, а й сприятимуть зміцненню вже наявних відносин.

З квітів особливою популярністю користуються, зрозуміло, троянди. Напевно, кожен розуміє, що вони повинні бути червоними. Якщо з яких-небудь причин таким кольором ви вишивати не хочете, можна віддати перевагу соковитому рожевому відтінку.

Символом любові називають також і червоні маки. Можна помістити вишивку хрестом із маками в будинку батьків або повісити у вітальні, сприяючи якнайшвидшій зустрічі з майбутнім чоловіком.

Китайці з давніх пір вважають, що зустрічі дівчини із судженим сприяє квітка півонії. Повір’я говорить, що в очах чоловіка вона робить дівчину ще привабливішою. Таке зображення слід вішати на південному заході власної квартири, де по фен-шуй розташований сектор шлюбу і кохання.

Щоб швидше наблизити довгоочікуваний момент вступу в шлюб, радять вишивати золоті кільця або молодят. Популярним символом любові вважається і пара голубів.

Найзнаменитіша серед вишивальниць прикмета – вишивка трьох янголят. Вважається, якщо вишити їх, то обов’язково завагітнієш.

Зображення ПРЕЧИСТОЇ ДІВИ МАРІЇ з дитиною – найсильніший оберіг. Церковні мотиви вважаються прихильними до вагітних жінок. Ікони – оптимальний вибір, вони сприяють сімейному щастю і народженню здорової дитини.

Якщо ви очікуєте вже другого малюка, то під час вагітності радять вишивати сімейство ведмедиків. Вважається, що ці два символи забезпечують численне потомство, його здоров’я і благополуччя. Думка, що вагітним не можна вишивати, помилкова. Під час вагітності можна і потрібно вишивати. Кращими тематиками є церковні і слов’янські вишивки.

Найкращими оберегами, зрозуміло, є ікони. Вони здатні принести в дім щастя і благополуччя, захистити його від бід.

You cannot copy content of this page