fbpx
Мода,  Новини

Високі підбори та гарна зачіска: Як виглядає 72-річна мама першої леді США – Меланії Трамп (фото)

Можна довго сперечатися про скaндальну поведінку Дональда Трампа, але його дружину люблять, здається, по всьому світу. Колишня модель у свої 48 років виглядає просто чарівно, демонструє дивовижне почуття елегантного стилю та відмінні манери.

Але, як виявилося, все це — наслідок прекрасного виховання, яке дала її мама. Саме Амалія Кнавс прищeпила Меланії почуття прекрасного і любов до стильного вбрання. Дивлячись на фотографії 72-річної жінки, ми тільки зайвий раз переконуємося в цьому!

Батьки Меланії нечасто потрапляють в об’єктив фотокамер. Раніше про них було відомо тільки те, що вони родом зі Словенії, мама колись працювала швачкою в компанії, що займається пошиттям дитячого одягу, а батько був управителем в автосалоні.

До передвиборчої кампанії ми навіть не мали уявлення про те, як вони виглядають. Вперше журналісти сфотографували батьків Меланії, коли ті приїхали привітати Трампа з перемогою на виборах і переїздом в Білий дім.

Читайте також: Я щаслива, що у мого чоловіка є кoхaнка. Гоpдо гpюкaти двeрима добре, коли є де і на що жити

Амалія та Віктор Кнавс прибули на офіційну частину новосілля і весь час знаходилися біля дочки та президента США. Здається, вся увага преси тоді була прикута тільки до них.

Наступного разу Амалія та Віктор потрапили в об’єктиви по дорозі в імміграційну службу США

Джерело.

You cannot copy content of this page