Виявляється, існує думка, що жінка – «дешевка», якщо у неї немає брендових туфель і сумочки. 6 ознак “дешевої жінки”

Насправді «дешевизна» жінки ніяк не пов’язана з вартістю її одягу і аксесуарів. Це швидше спосіб життя і манера поведінки на людях. Ось найбільш помітні ознаки «дешевої» жінки:

1. У неї патологічна залежність від брендів.

Вона не просто любить брендові речі, вона по-справжньому залежна від лейблів. У звичайних речах вона не може відчувати себе впевнено і скорше купить підроблений Луї Віттон, ніж «опуститься» до чогось простішого.

2. Бере кредити на речі не першої необхідності.

Заради того, щоб пустити «пил в очі» вона готова загрузнути в боргах і обмежувати себе в дійсно важливих речах. Айфон і шуба в кредит для неї в порядку речей. Так вона підвищує свою значимість в очах оточуючих, бо більше нема чим.

3. Їй важливо завжди бути на висоті.

Вона навіть сміття виносить при повному макіяжі. Завжди і всюди вона або при повному параді і в бойовій готовності, тому що кожну хвилину вона себе «продає». А при «продажу» головне ж не продешевити.

4. Краса для неї важливіше здоров’я.

Вона не поспішає до стоматолога, не дивлячись на те, що зуби вже вимагають цього, зате пудра у неї неодмінно від Шанель. Вона буде труїти себе дешевою локшиною швидкого приготування, але накопичить на шубку, щоб взимку всі пасажири маршруток падали від заздрості. Через проблеми з рота неприємний запах, зате «поливається» тільки елітною парфумерією.

5. Вона зневажає працівників сфери послуг.

Вона вважає, що якщо їй «пощастило» сидіти в пластиковому офісі, то це робить з неї королівну, яка може грубіянити офіціантам, двірникам, таксистам і перукарям.

6. Вона бачить в чоловіках тільки гаманець.

Звичайно, всі хочуть бачити поруч успішного чоловіка, а не неробу на дивані, але нормальні жінки бачать в першу чергу особистість, а «дешевка» бачить гроші. Вона вираховує, скільки грошей і коли на неї витратив чоловік, розмірковує, чи не «дешево» вона себе «продала». А все тому, що своїх грошей у неї просто-напросто немає.