Визначено кращий день для святкування весілля

Звертайте увагу на місячний календар, якщо хочете вибрати дату весілля правильно. Найкраще укладати шлюб в ті дні, коли енергія Місяця максимально творча і гармонійна. Це прекрасний спосіб визначити дату майбутнього весілля і свята для близьких. Крім Місяця, є безліч інших факторів, від яких може залежати те, наскільки сприятливим буде укладення шлюбу.

Весілля за місячним календарем
Найкращі фази для укладення шлюбу – зростаючий Місяць, а також спадаючий Місяць. Зростаючий хороший тим, що свято буде максимально позитивним і динамічним. На спадаючий продуктивність такого свята не зменшиться, зате буде більше шансів подолати всілякі труднощі в ході торжества.

Найкращі Знаки, в яких Місяць буде максимально гармонійним: Телець, Скорпіон, Діва, Близнюки. Перебуваючи в цих Знаках, Місяць зможе подарувати вам найбільшу кількість удачі. Кажуть, що Місяць у Діві обіцяє молодятам міцний союз, в Близнюках – яскравий, в Тельці – багатий, а в Скорпіоні – мудрий.

Кращі дні для весілля за народними прикметами
8 липня – день любові і вірності. У цей день згадується житіє святих Петра і Февронії, історія яких лягла в основу свята сім’ї, любові і вірності. Кажуть, що відсвяткувати весілля в такий день або напередодні цього дня – велике щастя для майбутньої сім’ї.

14 лютого. Всесвітній день кохання – це важливий день в році. Весь світ святкує день закоханих, присвячений святому Валентину. Багато пар хочуть одружитися саме 14 лютого.

15 травня – Міжнародний день сім’ї. Зіграти весілля в цей день – велика удача. Кажуть, що сім’я буде неймовірно міцною, якщо ви призначите торжество на 15 число останнього місяця весни.

Читайте також: Ім’я майбутнього чоловіка можна дізнатися по своїй даті народження

Кращий день тижня для весілля
Пятница, на думку фахівців в галузі біоенергетики, є найкращим днем ​​тижня для весілля. Цим днем ​​керує планета Венера – покpoвителька кохання, пpистpaсті, естетики, краси, романтики. Астрологи стверджують, що енергетика цього дня ідеальна для вінчання або розпису. Особливо позитивною вважають останню п’ятницю весни, тому що цей час стику енергетики двох найяскравіших пір року.

Що стосується негативної думки щодо п’ятниці 13, то вонa багато в чому є хибною. 13 число, що випадає на п’ятницю, досить небезпечне, але тільки для людей забобонних. Якщо ви не є такими, то можна без особливих проблем планувати весілля на цей день.

Джерело.