Вже минуло, напевно, років десять як він закінчив інститут, його бізнес процвітав і він купив собі джип, а в одному з торгово розважальних центрів випадково зустрів її. Колишню одногрупницю, яка раніше на нього і не дивилася, а зараз перша його помітила і привіталася

Ми вчилися разом з нею в одному інституті! Вона була найкрасивішою дівчиною в нашій групі, краще за всіх одягалася і їздила на новенькій іномарці – на початку нульових у моїх знайомих були машини простіше – це жигулі або б/у іномарки.

Так почав свою розповідь мій друг – ми з ним рідко зустрічаємося – останнім часом вже не більше трьох разів на рік, два з яких один у одного на день народження. І ось нещодавно зустрілися – в пристойному закладі присіли кави посмакувати, поговорити і він продовжив розповідь про знайому утриманку: Природно до цієї панночки ніхто підійти не міг – вона була вся з себе, говорила з висока і над багатьма посміялася – у неї тоді, як їй здавалося – життя вдалося.

Як потім з’ясувалося – її багатий одружений коханець орендував їй розкішну квартиру в центрі міста, купив машину і у вільний час вона займалася тільки собою: ходила по салонах краси, займалася фітнесом і одягалася лише в бутиках.

Друг мій закінчив вчитися в інституті, швидко забув таку зарозумілу цинічну штучку, але в той же час неймовірно красиву дівчину. Пішов працювати – на кількох роботах, потім пощастило – зустрів теж колишнього одногрупника, вони разом відкрили невеликий бізнес, який дозволив надалі заробляти за місяць більше, ніж він раніше за цілий рік отримував.

Вже минуло, напевно, років десять як він закінчив вчитися в інституті, його бізнес процвітав і він купив собі джип, а в одному з торгово розважальних центрів випадково зустрів її. Колишню одногрупницю, яка раніше на нього і не дивилася, а зараз перша його помітила і привіталася. Так непомітно вони розговорилися і він запропонував її підвезти до будинку (вона була не на машині – потім вже з’ясувалося, що у неї її немає).

Домовився з нею зустрітися наступного разу. Вона побачила, що він одягнений вже по іншому, їздить на джипі – і відразу ж погодилася. Швидкоплинно розвинувся невеликий роман, мій друг запропонував їй разом жити, на що вона відповіла йому, дослівно, що: Тоді ти повинен будеш мене містити!!! Сторопів він від такої відвертої відповіді … Не знав що сказати …

Розповів він мені, її гірку історію, що вона в 19 років зустріла багатого одруженого мужика, який був її років на 15 старше і він запропонував їй стати утриманкою – тобто вона не буде працювати, а буде тільки собою займатися, а він їй буде орендувати квартиру, давати гроші на шмотки, косметику, фітнес зал і що б вона від неробства не знудилася – ще буде оплачувати навчання в інституті.

Але потім сталася криза і її колишній коханець не зміг давати стільки грошей, скільки раніше давав – говорить став виділяти рівно в 10 разів менше. Ось це був для неї крутий поворот. Все стало валитися, а потім настав момент, коли він взагалі перестав її фінансувати … Пояснювала вона йому, що прожити майже 10 років – нічим крім себе не займаючись, крім себе коханої, а потім все.

Вона не працювала все життя і як заробити грошей вона не знала … Їй легко повірити, що дуже швидко починаєш звикати до хорошого, тобто отримувати гроші від багатого коханця і не треба ніде працювати. І ось вона бродила по торгово-розважального центру і дивилася вітрини як раніше, але уже купити нічого не могла. У цей момент вона випадково зустріла мого друга.

Так, звичайно – фотку він мені показував її – красива дівчина, дітей у неї на той момент не було, але ось на пропозицію: почати жити разом – вона заявила, що він повинен буде тоді її утримувати … Не дуже довго думаючи, він вирішив, що не потрібна йому така красуня.

Зовсім скоро він купив собі велику і гарну квартиру, зробив відмінний ремонт і про це дізналася його колишня одногрупниця. Стала телефонувати, писати просити вибачення. Згодні була з ним жити. Але він зрозумів, що така «колишня утриманка» йому не потрібна. І зробив правильний висновок – перестав з нею зустрічатися, відповідати на її дзвінки і повідомлення.

Фото ілюстративне спеціально для Особлива