Взяла до рук телефон чоловіка і побачила, що йому телефонувала моя подруга. Наступних вихідних вона прийшла до нас в гості. І ось тут я напружилася. Між ними явно щось відбувалося

Все своє життя я будувала виключно на довірі. Я дуже відкрита людина і відразу всім вірю. У моєму житті, звичайно ж були зради, як без них, але свою віру в людей я все ж не втратила.

Моя найкраща подруга постійно наді мною жартує, говорить, що я як динозавр і вона до зустрічі зі мною була впевнена, що таких довірливих людей як я давно не існує. Я завжди жартувала і говорила, якщо вже я перестану вірити людям, то хто тоді буде?

Взявши одного разу зателефонувати телефон чоловіка, я здивувалася, в цей день був дзвінок від моєї подруги, а він мені нічого не сказав. Вона теж, хоч ми і бачилися пізніше промовчала. Я здивувалася і вирішила, що може у неї якісь проблеми і вона не хоче мене засмучувати. Недовго думаючи, я їй зателефонувала. Почала я розмову здалеку – я не стала її питати безпосередньо.

Вона весело і безтурботно базікала, розповідала про свої справи, в її голосі я не почула нотки смутку. Тоді я вирішила діяти безпосередньо – я запитала у неї, вдаючи, що не можу додзвонитися до чоловіка. – Ір, я щось весь день не можу до свого додзвонитися. Ти йому випадково не дзвонила? Дивно, що телефон у нього вимкнений – якомога спокійніше запитала я.

На моє здивування вона мені відповіла, що вона йому останній раз телефонувала приблизно тиждень тому, але вона дуже стурбована тим, де він, і як тільки він приїде додому, попросила передзвонити їй. Я дуже здивувалася, але висновків поспішних робити не стала.

Наступних вихідних вона з чоловіком прийшла до нас в гості. І ось тут я напружилася. Між ними явно щось відбувалося, вони багатозначно дивилися одне на одного, причому як тільки я починала комусь щось говорити, вони відразу різко відверталися одне від одного. Я вирішила, що просто збожеволіла. Щоб між ними щось було? Та такого бути просто не може! Я їм обом довіряю, як собі.

Але відлучившись на кухню за закусками і повернувшись до вітальні, я виявила її чоловіка самотнього на дивані.

– А де Ірина та Гліб? – здивовано запитала я.

– Вийшли подихати на вулицю – відповів він і потягнувся за сухариками.

Серце моє шалено калатало, я ледве впоралася з собою. Це не недовіра, це не мої дикі ревнощі – я дуже добре їх обох знаю, і те, що вечір був підозрілим, в цьому я впевнена на 100%. На наступний день я зустрілася з подругою і влаштувала їй грандіозний скандал. Її відповідь повністю приголомшила мене. Виявляється, вона випадково побачила мого чоловіка в кафе з колегою, за досить дорослим заняттям. В цей же день вона йому подзвонила і пред’явила ультиматум, або він кидає її або я все дізнаюся. І вчора, у нас вдома, вона намагалася з’ясувати у нього, що він в результаті вирішив. Але на мій жаль мій чоловік не вирішив, що йому робити. У підсумку він їй відповів, що заплутався і не знає з ким йому бути. Я вирішила, що допоможу йому з рішенням і сьогодні ж увечері повідомлю про розлучення.

Фото ілюстративне