fbpx

Взяла кредит і поїхала в колонію: нові подробиці зникнення учасниці шоу

Зникла екс-учасниця скандального телепроекту “Дом-2” Марія Політова насправді вирушила до свого колишнього коханого у виправну колонію.

Про це повідомляє “Московський комсомолець”.

Співмешканець дівчини Артем Шанур вивчив її інтернет-сторінки, на які 4 грудня заходила Марія. Спочатку дівчина відправила заявку в банк – на отримання кредиту, менеджери дали “добро”, і вона забрала гроші в офісі на Ленінському проспекті.

Після цього Марія стала дивитися авіарейси Москва – Мурманськ на вечір 4 грудня. І тут Шанурову стало все зрозуміло – у виправній колонії суворого режиму №18 у Мурмашах, що за 23 кілометри від Мурманська, відбуває термін коханий чоловік Марії, якого вона ніяк не може забути.

Читайте також: Без допомоги не виживе: з’явилися нові дані про стан тяжкохворої Євгенії Власової

Іноді в хвилини відвертості Марія розповідала нинішньому співмешканцю про свою нещасну любов. Більш того – Марія іноді їздила в Мурмаші, пояснюючи поїздки важким станом коханого (нібито тому необхідні ліки).

Політ із Москви до Мурманська займає 2 години, плюс у районі години дорога до Мурмашів – тобто, до ранку 5 грудня Марія, швидше за все, була вже на прохідній колонії.

You cannot copy content of this page