Взяли ми племінницю до себе пожити. Вона стала красунею, фігура струнка, загалом – можна вже заміж видавати! Але тут я помічаю, що чоловік якось по-іншому на неї подивився. Повертаюсь з роботи, а вони на дивані

Живу я з чоловіком, дітей своїх у нас немає. Сестра мене попросила взяти до себе на пару місяців свою дочку, бо вони з чоловіком летіли за кордон у справах. Я навіть і не подумала над цим і відразу сказала «так», адже ми брали мою племінницю до себе ще тоді, коли вона була маленькою.

Тоді вона була ще дитинкою, а тепер вона вже доросла дівчина. Джерело

Ми з чоловіком поїхали на вокзал зустрічати Наташку. Вона стала красунею, фігура струнка, загалом – можна вже заміж видавати!

Але тут я помічаю, що чоловік якось по-іншому на неї подивився. Жінки мене зрозуміють! Ми відразу таке відчуваємо. Вдома ми домовилися, що приїдемо з вокзалу додому, трохи дамо Наташі відпочити, а ввечері вийдемо погуляти, показати їй місто.

Але чоловік чомусь заявив, що ми тепер всі дружно йдемо гуляти. Весь цей вечір розмовляли вони двоє, я немов була зайвою в цій розмові. Вона за освітою філолог і вічно знаходила нові теми для обговорень.

Навіть, коли ми снідали або вечеряли, у них зав’язувалася довга цікава розмова, а я ледве встигала готувати і прибирати.

А якось приходжу я додому після роботи, дивлюся, чоловік взяв племінницю під свій плед, і вони дивляться фільм. Я відчула, як кpов пробігла в голові, але говорити нічого не стала. Пішла на кухню і намагаюся зрозуміти, що тут діється: мене підставляють дві рідні людини або мені все це здається?

А може чоловік дійсно відноситься до неї, як до дитини, яку ми завжди брали додому на кілька днів? До того ж вони прекрасно знали, що я скоро прийду, невже не могли раніше впоратися, якщо вже дійсно між ними щось є.

Але, з іншого боку, навіщо удвох лягати на диван, їй вже 20, не 2!

Читайте також: Дружина нашого керівника уже давно з підозрою дивилася на Оленку, і випираючий живіт бентежив дружину боса. І тут одного разу вона заїхала в офіс – такого скандалу ми ще не бачили

У всякому разі, я вирішила зателефонувати сестрі і сказати, що Наташа не може більше у нас залишатися. Вона сприйняла це, як небажання дивитися за її донькою.

Але я думаю, краще я її ображу, ніж Наташа зробить гріх через мою неуважність.

Все ж вірно говорять, що чоловік перестає мислити після того, як гopмони починають у ньому грати! Все це сталося з його вини! Дорослий чоловік, хіба він не міг подумати про те, як це буде виглядати з боку?!