Я бачила, що мого чоловіка відводять у мене з-під носа. І цей теж пір’я розпушив, крутиться перед красунею, залицяється. Нестерпно боляче було за всім цим спостерігати, але я не стала влаштовувати істерики і розбиратися. Я придумала свій план

Коли чоловік бачить сиві скроні в дзеркалі і розуміє, що старість не за горами, його, чомусь, тут же починає тягнути на молодих дівчат. Ось і серед наших знайомих багато розлучилися після 10-15 років шлюбу. Чоловіки покидали своїх дружин ровесниць і знайшли молодих красунь. Але наша пара поки що трималася купи.

Я вже думала, що нас ця напасть мине, але ні, епідемія кризи середнього віку не обійшла стороною і нашу сім’ю. Мій чоловік був стійкий до молоденьких дівчат, поки на горизонті не з’явилася вона. Дівчину звали Олена і познайомилися ми з нею завдяки нашому бізнесу. Іншими словами, у нас були ділові зв’язки, які погрожували ось-ось перерости в щось більш серйозніше.

Я бачила, що мого чоловіка відводять у мене з-під носа. І цей теж пір’я розпушив, крутиться перед красунею, залицяється. Нестерпно боляче було за всім цим спостерігати, але я не стала влаштовувати істерики і розбиратися. Доказів зради у мене не було, а рвати на собі волосся через те, що ще не відбулося, не в моєму амплуа.

Однак від суперниці потрібно було позбавлятися, тому я вирішила, що життєва мудрість повинна перемогти нахабну молодість. І ось одного разу підходжу я до Лєни і кажу: – Знаєш, а ми з чоловіком через тебе вчора посварилися.

Олена не змогла приховати задоволену посмішку, але постаралася здивовано підняти брову і запитати, що сталося. Я продовжила: – Розумієш, ми любимо розважатися утрьох. Ти сподобалася моєму чоловікові, а ось мене ти взагалі ніяк. Ні, ти класна, але ніякої цікавості я до тебе не відчуваю. Ось ми і поцапались з ним. Але у мене є ідея: давай проведемо час разом – ти і я. Можливо, я передумаю. Як тобі ідея?

Поки я все це розповідала, суперниця кілька разів змінювалася в обличчі. Щось пробубонівши, вона незграбно піднялася зі стільця і ​​почала шурувати до виходу. А ввечері ми вечеряли з чоловіком, і той дуже дивувався, чому Олена була з ним сьогодні вкрай непривітна і дивилася якось зверхньо. У мене ж в голові крутилася думка: «А що б я робила, якби вона погодилася?»

Фото ілюстративне з вільних джерел