-Я дійду до кінця. Подивимося, чим закінчиться вся ця історія. Корольова оскаржує рішення СБУ

Російська співачка українського походження Наташа Корольова, яка раніше активно підтримувала анексію Криму РФ, намагається оскаржити рішення СБУ щодо заборони їй на в’їзд в країну. Вона заявила, що звернеться до міжнародного суду, і свого неодмінно досягне.

Раніше Корольова просила визнати незаконним і скасувати рішення Служби безпеки України, в зв’язку з яким скандальна співачка не може відвідати своїх родичів. За матеріалами Обозреватель. ua

Читайте також: Особистий акаунт найголовніших “фішок” . Ноги Полякової відтепер мають свою сторінку в Instagram (фото)

Російським журналістам в секретаріаті касаційної інстанції Верховного суду України заявили про те, що заборона Королевою на в’їзд в країну є законною і скасовувати її поки ніхто не збирається.

Після відмови Верховного суду задовольнити її вимогу, Наташа Корольова має намір звернутися в міжнародний суд. Співачка зазначила, має намір йти до кінця, домагаючись права відвідати країну.

-Це необхідно величезній кількості людей, у яких там є рідні, близькі та, що особливо важливо, – моггли. Хочеться прийти і пом’янути людей, яких зараз вже немає з нами, – розповіла артистка.

-Я руки не опущу. Я дійду до кінця. Подивимося, чим закінчиться вся ця історія, – підсумувала Королева.

Відзначимо, СБУ заборонила Наташі Корольовій в’їзд на територію України в жовтні 2016 року.