Я довго терпіла придирки свекрухи і її глузування, але зрештою не витримала, зібрала дитину і поїхала до сестри в інше місто. А та вже й заміну мені знайшла, наречену синочку підібрала. І це незважаючи на те, що у нас скоро буде друга дитана

Ми з чоловіком живемо вже 7 років. Стосунки у нас завжди були хорошими. Звичайно не без сварок, але так як зараз ми ніколи не сварилися. Ми виховуємо сина, зараз чекаємо на появу другого малюка.

Після свого приїзду свекруха почала налаштовувати чоловіка проти мене. Я їй просто напросто не подобаюсь. Вона підшукала для свого синочка іншу дружину, яка на її думку і краща і красивіша. У неї на прикметі навіть є якась Оленка. Вона сама мені про це розповіла. Джерело 

Я довго намагалася знайти з нею спільну мову, але всі мої спроби були безуспішні. Сергій (так звати мого чоловіка), був надзвичайно радий, коли дізнався, що він знову стане татом. Але що зараз робити, я навіть і не уявляю… Рішення виїхати від чоловіка я прийняла після нашої невеликої розмови. Якось після вечері він запитав мене: «- Слухай, а дитина то взагалі моя?!».

Таке питання поставило мене в безвихідь. Я сказала «- Як ти можеш сумніватися в цьому? Хіба я хоч раз давала привід підозрювати мене в зраді?».

До вагітності я з 8 ранку до 7 вечора проводила на роботі. Увечері відразу додому, займалася повсякденними справами: готування, прання, перевірка уроків у сина і так далі. У вихідні – генеральне прибирання. Жодного дня я не проводила окремо від сім’ї. Я не зустрічалася з подругами і за всі 7 років спільного життя зателефонувала своїй кращій подрузі всього від сили раз 10. Як можна підозрювати, що дитина, яка вже скоро з’явитися на світ, не його?

В той день ми з чоловіком сильно посварилися. Я заявила, що йду від нього. Звичайно назавжди я йти не збираюся, просто погостюю у сестри тиждень. Ви б бачили, як була в той момент рада свекруха! Вона почала повторювати чоловікові «- А я говорила! Вона справжня істеричка! Хоче мене зі світу звести! » І тут я все зрозуміла.

Напевно в той час, поки мене немає поруч, свекруха вселяє чоловікові, яка я погана, гуляща і треба б розлучитися зі мною. Я впевнена, це саме вона запевняє чоловіка в моїй невірності і в тому, що наш малюк не його! Поки я вирішила все гарненько обміркувати далеко від чоловіка і свекрухи.

Я вважаю, що після народження малюка все налагодиться, а якщо чоловік невпевнений у тому, що майбутній синок його, то зроблю тест і доведу йому, що він був не правий. Звичайно я замислююся, як жити з людиною, яка тобі не довіряє і в усьому слухає свою маму. Але якось же ми прожили 7 років і у нас було все добре. Що сталося зараз, просто не розумію.

Фото ілюстративне – story-house.ru