Я хочу, щоб ти переписала половину квартири на мене, тоді я не буду відчувати себе квартирантом, а буду рівноцінним членом сім’ї. Так я зможу відчути себе чоловіком, – повідомив про своє рішення наречений. – Або ти перепишеш половину квартири на мене, або ми забираємо заяву з РАЦСу

Катя давно мріяла про свою квартиру. І заради цієї мрії вона готова була жертвувати всім. Вона працювала на кількох роботах, у всьому собі відмовляла і на всьому економила. На роботі її прозвали “ханжею», тому що вона дуже рідко дозволяла собі купувати новий одяг і то, з минулих сезонів, на який були знижки. Обідала вона зазвичай в офісі, їжу приносила з собою, щоб не витрачатися на їдальню чи кафе.

Через 10 років їй все ж вдалося придбати квартиру, про яку вона так довго мріяла. Після придбання квартири, здавалося, життя стало налагоджуватися. На роботі Катя отримала підвищення і зустріла хорошого чоловіка. Вони почали зустрічатися. І через деякий час Денис сказав, що його вигнали з орендованої квартири, як він сказав, тому що син господарки приїхав і та попросила звільнити житлоплощу.

Катя запропонувала коханому переїхати до неї, адже він і так натякав на те, щоб вже почати жити разом. Денис охоче погодився, тепер вони зможуть більше часу проводити разом, та й за квартиру платити не треба. Пізніше він зробив пропозицію Каті, тільки поставив одну умову.

– Щось трапилося? – поцікавилася вона, помітивши, що Денис вже який день знаходиться в поганому настрої.

– Нічого, просто думаю, як ми будемо жити далі, – почав чоловік, – я ж тут живу на пташиних правах. Ти господиня, а я так, квартирант.

– Чому квартирант? Ти моя коханий і майбутній чоловік, – Катя посміхнулася, намагаючись підбадьорити нареченого.

– Саме так, виходить, що я буду чоловіком тільки в паспорті. А тут я не господар. Це не правильно. Главою сім’ї і господарем має бути чоловік, – уклав Денис.

– Я думаю, що у нас все вийде, не переживай.

– Ні, я хочу, щоб ти переписала половину квартири на мене, тоді я не буду відчувати себе квартирантом, а буду рівноцінним членом сім’ї. Так я зможу відчути себе чоловіком, – повідомив про своє рішення чоловік.

Катя навіть не знала, що відразу відповісти, вона так довго працювала заради цієї квартири.

– Чи ти мене не любиш? – Денис пильно подивився на супутницю, – Боїшся, що ти можеш мене кинути?

– Ні, звичайно, просто це несподівано.

– Я б все заради тебе зробив, навіть всю квартиру б на тебе переоформив, тому що люблю тебе. А ось ти для мене навіть таку дрібницю зробити не можеш, – продовжував наполягати Денис. – Або ти перепишеш половину квартири на мене, або ми забираємо заяву з РАЦСу, я не хочу одружитися з тією, кому я байдужий.

Катя вирішила все – таки не йти на таку «заманливу» пропозицію і відмовила Денису. Заяву він забрав у той же день і пішов, як виявилося, до якоїсь Ольги, його колеги по роботі, у якої також була двокімнатна квартира в місті.

Фото ілюстративне з вільних джерел