– Я йду. У мене давно є інша. Якби ти була нормальною дружиною і задавала більше питань, то вже давно була б в курсі – заявив чоловік Аліні одного вечора

Коли чоловік відчалив до іншої для Аліни це несподіванкою. Вони п’ять років жили душа в душу, ніколи не сварилися. Повна ідилія. Всі його друзі говорили, що вона ідеал: красива, господарська, спокійна. Коли інші скандалили, Аліна все зводила жартома. І ось одного разу вона повернулася додому з роботи, а чоловік збирає речі.

– Ти куди збираєшся?

– Я йду. У мене давно є інша. Якби ти була нормальною дружиною і задавала більше питань, то вже давно була б в курсі.

– І які питання я повинна була ставити?

– Наприклад: чому так пізно повертаєшся з роботи? З ким їдеш на рибалку? Коли повернешся?

– Ти працюєш на керівній посаді, на хорошій роботі, природно іноді бувають аврали. Навіщо задовбувати тебе зайвими питаннями після і так важкого дня? А риболовлю ти з дитинства любиш. Я не можу тебе в цьому обмежувати.

– Ось, я про це. Ти навіть не скандалиш, не кричиш, не лаєш. Повний штиль.

– Так тобі весь цей час потрібно було, щоб я тобі мозок виносила? Інші від цього страждають, а ти прагнеш?!

– Уяви собі, так! З Веронікою, то спокійно, то лайка, а потім бурхливе примирення. Все вирує і кипить. Адреналін прямо в повітрі. Блискавки, розряд електрики. А ти … стояче болото.

Аліна була в подиві, вона робила все, щоб зробити його щасливим, не пиляти, не гризти, а йому виявляється це і треба було. Ось, зрозумій цих чоловіків, що їм потрібно?!

Залишилося тільки сподіватися, що Аліна все-таки зустріне того, хто оцінить її болото.

Фото ілюстративне. автор – Сергій Майстер