fbpx

Я не можу зрозуміти, чому батьки дружини втручаються в наше особисте життя і що їм з того, що ми не будемо спілкуватися з друзями. Як може дружина розповідати мамі все, що стосується тільки нас двох?

Зі своєю майбутньою дружиною Аліною ми кілька років жили в цивільному шлюбі і знімали квартиру. Після весілля її батьки запропонували переїхати до них: навіщо витрачати гроші, якщо є де жити? Ми погодилися, швидше назбираєм на свою квартиру, для чого платити чужій людині такі гроші.

У мене завжди були нормальні з ними стосунки. Я і не думав, що це тільки тому, що ми живемо окремо і рідко бачимося. Аліна бувала у них майже кожні вихідні, говорила, що нудьгує, вона єдина дочка, і я ніколи не перешкоджав. Тепер же вона задоволена, що і гроші зекономимо, і з батьками не потрібно розлучатися.

Спочатку мене теж все влаштовувало, але з часом став помічати, що дружина у всіх подробицях розповідає своїй мамі: про наші відносини, плани і взагалі про все. Я розумію там порадитися з якогось питання, але навіщо давати такий детальний звіт?

Друзі запросили нас на вихідні на дачу до себе, на шашлики, і Аліна була рада провести два дні на природі, але вранці сказала, що ми не поїдемо, нічого там робити аж два дні, та й мама запланувала генеральне прибирання,  потрібно допомогти.

Я відразу зрозумів, звідки вітер віє і чиїми словами вона говорить. Виявилося, що дружина встала раніше і на кухні, як зазвичай, розповіла тещі про нашу поїздку, на що та відповіла, що, мовляв, нема чого цілих два дні там сидіти, відпочити можна і вдома, тим більше що в минулі вихідні нас теж не було. І напевно швидко придумала це прибирання.

Я не можу зрозуміти, чому батьки дружини втручаються в наше особисте життя і що їм з того, що ми не будемо спілкуватися з друзями, і їздити до них в гості. Вже не говорю про те, чи до себе когось зможемо запросити.

І як може дружина розповідати все, що стосується тільки нас двох, я ж не дзвоню своїм батькам кожен день і не звітую, що сьогодні або завтра будемо робити ми або теща з тестем. Та якби я і захотів так зробити, вони б мене не зрозуміли, у нас в родині не прийнято постійно контролювати всіх і все. І найдивніше, що Аліна не бачить в цьому нічого поганого. А я так не можу, може, їх ще й в нашу спальню поселити?

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page