“Я не обслуга і не няня на халяву” – заявила бабуся. Тепер донька з матір’ю не спілкується і говорить, що якщо з нею щось трапиться, то поведе себе так само

Христина ображена на свою маму, що та не бере участь в житті своїх онучок. Маргарита Олександрівна взагалі не проявляє ніякої ініціативи по відношенню до своїх спадкоємців, не бажає приїхати в гості або забрати дітей до себе навіть на кілька днів.

Вважає, що вона свою місію вже виконала і тепер нічим не зобов’язана своїй дочкі і внукам. Джерело

Христина часто згадує своє щасливе дитинство у бабусі, адже вона бувала у неї дуже часто і на канікулах, і у вихідні, а її дітям з бабусею не пощастило. У їх “молодящейся” бабусі своє життя, і їй не до онучок. Вона чекала онуків, була щаслива, коли їй сказали, що вона скоро стане бабусею, а тепер ось так себе поводе. Христина вважає, що це дико несправедливо і постійно ображається на матір.

Бабусі вистачає на кілька годин і дивиться вона за онуками, тільки коли сама захоче, може в театр або кіно їх зводити, а на вихідні не залишає, каже, що відповідальність велика і боїться.

Нещодавно Христина попросила посидіти з дітьми ввечері, хотіли з чоловіком поїхати на день народження подруги, але вечірка була розрахована тільки на дорослих, тому з дітьми їхати туди – не варіант. Однак бабуся не увійшла в їхнє становище і відмовилася. Типу, справ повно і у вихідні їй потрібно відпочивати, тим більше, що вони з подругами збиралися на дачі в однієї такої ж «бабусі».

У підсумку Христина образився, з матір’ю не спілкується і говорить, що якщо з нею щось трапиться, то поведе себе так само. Як гукнеться так і відгукнеться, типу стакан води не піднесе …

Читайте також: Чоловік зранку на рибу подався, то буде пізно, а Лана глянула у «Фейсбук» і аж стрепенулася. Глянула якось загадково-здивовано, тріпнула своїм довгим каштановим волоссям і пішла додавати Сергія в друзі

А у мене питання – ви для кого народжували, для бабусь? У батьків своє життя і це цілком нормально, вони свій термін вже відбули.

Великий егоїзм – ображатися, вимагати і пред’являти будь-які претензії бабусям. Бабусі – це свята, які приходять, коли самі побажають, а не обслуга і няні на халяву.