Я не поважаю свою маму не тому, що вона така погана господиня, а тому що на це є безліч інших причин

На перший погляд моя сім’я досить звичайна, і нічим не відрізняється від інших. Мама працює касиром в магазині, і я думаю, що вона робить це тільки для того щоб не сидіти вдома. Наш головний годувальник – тато. В день він працює на основній роботі, а вечорами біжить на іншу. Приходить додому після дев’ятої вечора. А на вихідних він бере підробіток, щоб більше заробити і по можливості відкласти зайву копійку.

У мене також є молодший брат. Йому зараз 10 років. Незважаючи на те, що мама була в декретній відпустці зі мною, а потім і з братом, вона майже не займалася нами. В день до нас приходили бабусі а тітки, а в ночі про нас дбав тато. Він дуже втомився на роботи і повернувся додому, ледве живим. Але він завжди знаходив сили пограти з нами або почитати книгу перед сном.

Тато завжди був і завжди буде для мене героєм. я ціню кожну хвилину яку ми провели разом. За короткий час батько міг заспокоїти, підтримати, дати цінні поради. Загалом, я дуже люблю і поважаю свого батька. Що не можу сказати про матір.

Моя мати не цікавилася ні в чим, крім себе. Вона була схиблена на своїй зовнішності, одягу, постійними розпродажами, зустрічами з подругами і все.

Іноді було й таке, що вона забувала приготувати нам вечерю. У таких випадках нас годував наш батько, після того як пізно ввечері повертався з роботи.

Я не поважаю свою маму не тому, що вона така погана господиня, просто вона має дуже тяжкий характер.

Все своє дитинство і юність я чула неприємні слова в свою адресу. Вона завжди маніпулювала мною. А коли я виросла і її методи перестали на мене діяти, вона переключилася на брата.

Моє ставлення до неї з кожним роком ставало все гіршим і гіршим.

Я не звертаю уваги на неї, або на її слова в мою адресу. Для мене вона давно стала чужою. І я вважаю своєю сім’єю тільки батька з братом.

Зараз у мене є коханий, ми з ним зустрічаємося вже чотири роки. Звичайно ми плануємо сім’ю і своїх діточок. І мені доведеться переїхати від батьків. Та я хвилююся за свого брата, не хочу залишати його. І мені шкода мого батька. Він старається для сім’ї. А мати, по суті, давно знищила всю цю сім’ю.